Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Wjechał w kobiety na przejściu

Główne zdjęcie
Rondo Solidarności

Chyba tylko cud sprawił, że skończyło się jedynie na niegroźnych obrażeniach jednej kobiety. 21-latek jadąc fiatem panda ulicą Zawadzką wjechał na przejście dla pieszy po którym przechodziły cztery kobiety. Trzy z nich widząc nadjeżdżający samochód zdążyły uciec, czwarta została potrącona. 40-latka trafiła do szpitala, ale jak wynika z informacji przekazywanych przez policję szczęśliwie nie odniosła większych obrażeń.

Do wypadku doszło o 22.10 na przejściu przy rondzie Solidarności. Jadący fiatem 21-latek zjeżdżając ulicą Zawadzką od Przykoszarowej i przejeżdżając przez skrzyżowania z aleją Piłsudskiego w kierunku ulicy Sikorskiego nie udzielił pierwszeństwa pieszym idącym przez przejście do strony Galerii Stokrotka.
Jak informuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży w chwili zdarzenia przez przejście razem przechodziły cztery kobiety. Trzy z nich widząc że samochód nie zatrzymuje się rozbiegły się, a czwarta została uderzona przez samochód. 40-letnia kobieta doznała urazu kręgosłupa i stłuczenia głowy i została zatrzymana w szpitalu na obserwację.
Policja podaje, że 21-letni kierowca pandy był trzeźwy. 
- Od razu po zdarzeniu policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy - dodaje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży.


230804070022.gif
cz
pt, 31 października 2014 08:12
Data ostatniej edycji: pt, 31 października 2014 11:30:36

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę