Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@

Miał blisko promil – jazdę zakończył w rowie

20-letni kierowca peugeot stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. Okazało się, że miał blisko promil alkoholu w organizmie.

W niedzielę, tuż przed godziną 20.00, dyżurny grajewskiej Policji otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym, do którego doszło na trasie relacji Wąsosz – Żebry. Na miejsce natychmiast skierowani zostali policjanci. Z ich wstępnych ustaleń wynika, że kierowca osobowego peugeot najprawdopodobniej nie zachował należytej ostrożności, wpadł w poślizg, po czym zjechał na lewą stronę jezdni. Następnie samochód wpadł do rowu, gdzie dachował. W wyniku wypadku kierujący ranny trafił do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 20-latek był nietrzeźwy. Miał blisko promil alkoholu w organizmie. Teraz za swoją nieodpowiedzialną jazdę odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę