Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 01 kwietnia 2023 napisz DONOS@

Alkohol potrafi nieźle zakręcić w głowie

Przekonał się o tym mężczyzna, którego w nocy zatrzymali policjanci w Łomży. Pan jechał audi A6 mają w sobie niemal 2,4 promila alkoholu. I to właściwie jedyne pewne informacje – jako NN został przewieziony do policyjnej izby zatrzymań.

Jak przekazują policjanci samochód którym jechał zatrzymano na ulicy Prusa o godzinie 23.25. Kierowca był pijany, nie miał przy sobie żadnych dokumentów, a policjantom nie powiedział nawet jak się nazywa. Teraz jako NN czyli „nieznany” przebywa w policyjnej izbie zatrzymań. Policjanci liczą, że gdy wytrzeźwieje będzie można ustalić coś więcej na jego temat.

cz
cz, 23 października 2014 08:48
Data ostatniej edycji: cz, 23 października 2014 10:04:20

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę