Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Na łowach w Starej Łomży

Młody, 23-letni mieszkaniec Ostrwi Mazowieckiej dwukrotnie w przeciągu trzech miesięcy włamywał się do sklepu w Starej Łomży nad Rzeką. Za każdym razem robił to w niedzielę w nocy, a ze sklepu wynosił przede wszystkim po kilka butelek wódki. I choć włamywał się wiosna i latem dopiero teraz wpadł w ręce policji i... przyznał się oraz chce dobrowolnie poddać się karze.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży pierwszy skok na sklep w Starej Łomży 23 latek zrobił nocą z 18 na 19 maja. Wszedł do środka sklepu wybijając szybę w drzwiach wejściowych, a wychodząc zabrał 6 półlitrówek wódek, 23 paczki papierosów i 300 złotych w gotówce. Kolejnego udanego włamania do tego samego sklepu młody mężczyzna dokonał 13 lipca. Do środka dostał się w podobny sposób jak za pierwszym razem i łup też był podobny – 6 butelek wódki.  Łączne starty jakie włamywacz spowodował w obu skokach właściciel sklepu oszacował na ponad 3 tysiące złotych. I choć od zdarzeń tych minęło już kilka miesięcy i zapewne złodziej sądził, że udało mu się... teraz został zatrzymany przez policję i usłyszał zarzuty dokonania kradzieży z włamaniem. Urszula Brulińska mówi, że mężczyzna przyznał się policjantom do dwukrotnego włamania do tego i złożył wniosek o dobrowolne poddanie się karze. Tę przed konieczną akceptacją sądu ustalić ma prokurator.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę