Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 06 maja 2021 napisz DONOS@

Ucieczka na „podwójnym gazie”

Główne zdjęcie
Fot. KWP Białystok

Zambrowscy policjanci w wyniku pościgu zatrzymali 39-letniego kierowcę suzuki. Okazało się, że mężczyzna był mocno pijany. Miał blisko 3 promile.

Fot. KWP Białystok
Fot. KWP Białystok
Fot. KWP Białystok
Fot. KWP Białystok

W czwartek około godziny 14.30 policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie patrolując rejon obwodnicy miasta zauważyli osobowe suzuki, którego kierowca mógł znajdować się pod wpływem alkoholu. Gdy mundurowi zatrzymywali pojazd do kontroli, jego kierowca nie zareagował na sygnały nakazujące zatrzymanie, gwałtownie przyspieszył i zaczął uciekać w kierunku miejscowości Sędziwuje. Funkcjonariusze natychmiast za nim ruszyli. Po krótkim pościgu siedzący za kierownicą suzuki mężczyzna wpadł jednak w ręce policjantów. Wtedy podejrzenia mundurowych się potwierdziły. Okazało się, że 39-letni mieszkaniec gminy Zambrów był mocno pijany. Badanie alkomatem wykazało, że miał blisko 3 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo wyszło na jaw, że jechał bez zapiętych pasów bezpieczeństwa oraz wymaganych dokumentów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę