Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 08 czerwca 2023 napisz DONOS@

Duzi i mali pracodawcy roku 2014

- Kryteria, na podstawie których wyłoniliśmy najlepszych pracodawców z naszego otoczenia są bardzo czytelne: rzetelność, wysoki wskaźnik umów o pracę, owocna współpraca z naszą instytucją oraz, co bardzo istotne, praca na rzecz lokalnej społeczności – mówił Mieczysław Bieniek, dyrektor PUP w Łomży podczas ogłaszania wyników konkursu „pracodawca roku Ziemi Łomżyńskiej”. W kategorii „duży pracodawca” nagrodę zdobyła Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, w kategorii „średni pracodawca” – firma EDPOL Food & Innovation z Łomży, w kategorii „mały pracodawca” – Hotel Zbyszko z Nowogrodu.

Konkurs został zorganizowany przez Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski oraz Powiatowy Urząd Pracy. Jego celem jest  nagrodzenie tych pracodawców, których zawodowa rzetelność i osiągnięcia w zarządzaniu stanowią godny do naśladowania wzór. Patronat nad konkursem objął ks. dr Tadeusz Bronakowski.
- Katolicka Nauka Społeczna mówi wiele o znaczeniu i godności pracy oraz o prawach pracowniczych – mówił gratuluje firmom, które w tej edycji konkursu zdobyły zaufanie kapituły i zostały uznane za uczciwych pracodawców.
W kategorii „duży pracodawca” nagrodę zdobyła Państwowa Wyższa Szkoła Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży, która jest pracodawcą dla 384 osób. 
- Jesteśmy zgranym zespołem, a w codziennej pracy akademickiej towarzyszą nam określone idee, które przekładają się na kształtowanie regionalnej rzeczywistości. Nauka i edukacja są tymi sektorami, które tworzą najbardziej atrakcyjne miejsca pracy, kreują rozwój gospodarczy i społeczny – mówiła  odbierając nagrodę dr Krystyna Leszczewska, prorektor uczelni.
W kategorii „średnia firma” nagroda i tytuł Pracodawcy roku powędrowała do firmy EDPOL Food & Innovation z Łomży, która zatrudnia blisko 70 osób a w kategorii „mała firma” do Hotelu Zbyszko z Nowogrodu, gdzie pracę tu i w Goniądzu ma w sumie niemal 40 osób. Przyznano także nagrodę w kategorii firma powstała dzięki wsparciu PUP. Tę zdobyło biuro projektowe ARKON z Łomży, które zatrudnia 5 osób. W sumie do konkursu zgłosiło się 35 firm.

cz
pt, 17 października 2014 15:02
Data ostatniej edycji: pt, 17 października 2014 16:19:56

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę