Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

18-latek z marihuaną

Dzielnicowi podczas obchodu w Łomży zauważyli podejrzanie zachowującego się młodego chłopaka. Mężczyzna na widok idących ku niemu policjantów rzucił się do ucieczki wyrzucając przy tym małe zawiniątko – relacjonuje Ewelina Szlesińska, oficer prasowy policji w Łomży. 18-latek nie zdołał uciec, a w zawiniątku były narkotyki.

Po zatrzymaniu młodzieńca i odnalezieniu wyrzuconej przez niego torebki w której była marihuana policjanci udali się także do jego mieszkania. Tam znaleziono jeszcze pojemnik z marihuaną. Łącznie policjanci zabezpieczyli ponad 26 gramów tego narkotyku. Wczoraj 18-latek usłyszał zarzuty posiadania substancji psychotropowych. Teraz za swoje postępowanie odpowie przed sądem. Grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę