Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 02 października 2023 napisz DONOS@

Pięciu zarejestrowanych, kolejni będą w kolejce?

Piotr Grabani jest piątym kandydatem na prezydenta Łomży zarejestrowanym przez Miejską Komisję Wyborczą w Łomży. Wcześniej – jak informowaliśmy we wtorek – Komisja zarejestrowała Chrzanowskiego (PiS), Dzierzgowskiego (PSL), Piorunka (PO) i Zgrzywę (ŁNM). Termin zgłaszania kandydatów mija o północy.

Piotr Grabani (60 lat) na prezydenta Łomży został zgłoszony przez KWW Łomżyńska Wspólnota Samorządowa. To komitet, który siedzibę ma w Piątnicy, ale jest też jednym z 8 komitetów jakie zarejestrowały kandydatów na radnych miasta.

Będzie ośmiu?
Już wczoraj działacze KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke jako swojego kandydata na prezydenta przedstawili Mariana Niecieckiego, ale Komisja Wyborcza dotychczas jeszcze jego zgłoszenia nie miała.
Dziś wieczorem konferencje prasową „poświęconą wyborom samorządowym do Rady Miejskiej, Sejmiku Województwa Podlaskiego i na stanowisko Prezydenta Łomży” organizuje komitet SLD - Lewica Razem. Według wcześniejszych doniesień z Białegostoku ich kandydatem na prezydenta Łomży ma być obecny prezydent Mieczysław Czerniawski.
Póki co bez ujawnionego kandydata na prezydenta pozostaje KWW Razem dla Łomży. Według nieoficjalnych informacji nad startem „zastanawia się” Tadeusz Zaremba.

cz
pt, 17 października 2014 10:06
Data ostatniej edycji: pt, 17 października 2014 10:13:50

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę