Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 26 maja 2024 napisz DONOS@

Rowerzysta „z” i „po” marihuanie

Policjanci poinformowali o zatrzymaniu 22-latka, który jechał rowerem pod wpływem marihuany i miał przy sobie ten narkotyk. Udało im się ustalić także, że kupił ją od 20-latka w którego domu policjanci znaleźli około 24 gramów marihuany. Obaj młodzi mężczyźni usłyszeli zarzuty popełnienia przestępstw. Pierwszy posiadania narkotyków i kierowanie rowerem pod wpływem narkotyku, a drugi za posiadanie środków odurzających i za ich udzielanie.

Zdarzenia dotyczy Kolna. Tam policjanci patrolując we wtorek ulice miasta zatrzymali do kontroli 22-latka jadącego rowerem. Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Kolnie kierowca jednośladu był wyraźnie pobudzony i nerwowy. Badanie stanu trzeźwości nie wykazało jednak alkoholu w jego organizmie. Natomiast test na obecność narkotyków dał wynik pozytywny. Badanie próbki śliny mężczyzny wykazało, że znajdował się on pod wpływem marihuany. Ponadto mundurowi znaleźli przy nim susz roślinny, który po zbadaniu narkotesterem okazał się również marihuaną. Dodatkowo funkcjonariusze ustalili także osobę, od której 22-latek nabył narkotyk. Okazał się nim o dwa lata młodszy mężczyzna, u którego w domu policjanci znaleźli około 24 gramów marihuany. Zarówno 20-latek, który zarzuty usłyszał wczoraj, jak i rowerzysta odpowiedzą za posiadanie środków odurzających. Ponadto młodszy z nich będzie odpowiadał także za ich udzielanie, a 22-latek za kierowanie rowerem pod wpływem narkotyku.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę