Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 24 czerwca 2024 napisz DONOS@

Czterech do fotela już jest

Zgłoszenia czterech kandydatów na prezydenta Łomży przyjęła we wtorek Miejska Komisja Wyborcza w Łomży. To partyjni: Mariusz Chrzanowski z Prawa i Sprawiedliwościowi, Wojciech Dzierzgowski z Polskiego Stronnictwa Ludowego, Jacek Piorunek z Platformy Obywatelskiej oraz zgłoszony przez lokalny komitet „Łomża Nasze Miasto” Sławomir Zgrzywa. To najprawdopodobniej nie wszyscy kandydaci, którzy będą ubiegać się o wybór na najważniejszą samorządową funkcję w mieście. Komitety wyborcze kandydatów na prezydentów, burmistrzów i wójtów mogą zgłaszać do północy w piątek.

W przypadku Łomży prawo zgłaszania kandydata na prezydenta ma 8 komitetów, czyli wszystkie, które zarejestrowały listy kandydatów na radnych miasta. Póki co swoich kandydatów nie zgłosiły jeszcze dwie partie: Sojusz Lewicy Demokratycznej, którego władze białostockie zapowiadały, że o reelekcję w Łomży ubiegał będzie się Mieczysław Czerniawski, oraz Nowa Prawica - Janusza Korwin – Mikke, która swojego kandydata na prezydenta miasta chce ogłosić w czwartek. Kandydatów na prezydenta mogą zgłosić także jeszcze dwa lokalne komitety: „Razem dla Łomży”  i „Łomżyńska Wspólnota Samorządowa”.

cz
wt, 14 października 2014 14:46
Data ostatniej edycji: wt, 14 października 2014 14:58:43

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę