Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 06 marca 2021 napisz DONOS@

Czołówka na wyjeździe z Łomży

Kierująca audi 47-letnia kobieta wjeżdżając do Łomży od strony Ostrołęki zjechała na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzyła się z wyjeżdżającym z miasta mercedesem. Na szczęście tylko niegroźnych obrażeń doznał 24-latek kierujący mercedesem, który po przewiezieniu do szpitala i badaniach został zwolniony do domu.

Do wypadku doszło około 22.00. w miejscu przebudowy drogi związanej z budowaną nowego rondo na skrzyżowaniu Wojska Polskiego i Meblowej. Policjanci podają, że miejsce to jest prawidłowo oznakowane.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę