Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 22 marca 2023 napisz DONOS@
tekst płatny

Piwiarnia Warka – miejsce, do którego chce się wracać!

Wiadomo nie od dziś, że my Polacy uwielbiamy dobrą zabawę. Coraz więcej ludzi zdaje sobie sprawę z tego, że nie ma zaś nic przyjemniejszego, niż spotkanie z przyjaciółmi w klimatycznym lokalu, serwującym poza doborowymi trunkami równie smaczne potrawy, gdzie można posłuchać na żywo wyśmienitej muzyki, obejrzeć pasjonujący mecz, a nawet zorganizować imprezę. W Łomży takim właśnie wyjątkowym i jedynym w swoim rodzaju miejscem jest Piwiarnia Warka, oferująca swym klientom moc atrakcji i bardzo korzystnych promocji.

Znalezienie ulubionego pubu trwa czasem długo, ale koniec końców i tak okazuje się, że większość odwiedzających Piwiarnię Warka wraca do niej coraz częściej, aż stają się jej stałymi bywalcami. To nie jest bowiem lokal jak dziesiątki innych. To miejsce wyjątkowe, przyciągające ludzi, poza robiącą wrażenie na każdym smakoszu kartą, również przyjazną atmosferą i aurą dobrej, niewymuszonej zabawy. Gwarantują ją profesjonalna, miła obsługa, bardzo bogaty wybór dań i napojów w wyjątkowo korzystnych cenach oraz kameralna, wręcz rodzinna atmosfera. Spokój w czasie spotkań z przyjaciółmi zapewnia też obszerny parking, dzięki któremu nie trzeba co chwilę wyglądać czy ktoś nas nie zastawił oraz monitorowany parking rowerowy. 
W Warce nie ma też mowy o dyskryminacji osób niepełnosprawnych, ponieważ lokal jest przystosowany do obsługiwania klientów na wózkach inwalidzkich i dysponuje odpowiednim, wygodnym podjazdem. Dlatego coraz częściej widuje się w Warce obrazki niczym z podręcznika wzorcowej integracji, kiedy to np. na czwartkowych koncertach bawią się też osoby niepełnosprawne.
Nie dziwi to, bo każdy taki koncert jest dobrą okazją by wyjść z domu i spędzić kilka godzin z granymi na żywo przebojami muzyki pop, poezją śpiewaną, rockiem, country czy bluesem. Poza liczną reprezentacją lokalnych zespołów, takich jak np. Polityka, The BL Blues Band czy Droga na Ostrołękę, w Piwiarni Warka coraz częściej występują zespoły z całej Polski.
Wydarzeniem ostatniego koncertowego czwartku był występ poznańskiej sensacji, jednego z odkryć alternatywnej sceny muzycznej Lord & The Liar. Młodzi muzycy zaprezentowali przebojową, ale zarazem bardzo ambitną muzykę, a szefostwo pubu już zapowiada kolejne koncerty z udziałem „młodych wilków” polskiej sceny muzycznej. 
Jeśli jednak ktoś jest indywidualistą i sam najlepiej wie jak się bawić, to Warka również jest wymarzonym dla niego miejscem. Dwie nowoczesne sale, w których można zorganizować każdego rodzaju imprezę, gwarantują bowiem pełne spektrum możliwości: od chrzcin, przyjęć komunijnych, urodzinowych, imieninowych, osiemnastek, wieczorów panieńskich czy kawalerskich, poprzez spotkania towarzyskie w większym gronie, aż do imprez integracyjnych, spotkań służbowych czy firmowych szkoleń.
Z kolei kibiców do Piwiarni Warka przyciągają liczne transmisje najciekawszych wydarzeń sportowych. Co ciekawe przychodzą na nie również ludzie, którzy zamiast oglądać spokojnie mecze w domu, wybierają wspólne kibicowanie z przyjaciółmi, często poznanymi w pubie.
Zaś humory klientom Warki, bez względu na to, jaką muzykę lubią czy której drużynie kibicują, nieodmiennie poprawiają liczne promocje. Obecnym hitem jest „Happy hours”, kiedy to w godzinach 14.00 – 18.00, przez cały tydzień, do każdego zakupionego w lokalu produktu, jak np. posiłek czy napój, dostaje się drugi taki sam gratis. 
Dlatego jeśli nie masz jeszcze ulubionego pubu, połącz przyjemne z pożytecznym: skorzystaj z tej wyjątkowej promocji i przekonaj się, że Piwiarnia Warka jest twoim wymarzonym miejscem!

Piwiarnia Warka
Aleja Legionów 54 D

Organizacja imprez i sala: 502 960 189
Rezerwacja miejsc i zamówienia: 86 218 17 90
http://www.warkalomza.pl
https://www.facebook.com/piwiarnialomza?rf=237824029574995

210204100642.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę