Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 02 marca 2021 napisz DONOS@

Leśna plantacja konopi

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Nielegalną plantacje składającą się z 61 krzaków konopi znaleźli i zniszczyli policjanci pod Kolnem. Krzaczki konopi, wysokości od 20 do 150 cm, rosły na polanie w lesie. Zatrzymano także 34-latka, który uprawiał te rośliny. Teraz grozi mu kilka lat więzienia.

Jak przekazuje oficer prasowy policji w Kolnie funkcjonariusze „uzyskali informację, że w lesie na terenie gminy uprawiane są konopie indyjskie”. Informacje te potwierdziły się, gdy we środę sprawdzono to miejsce. Na terenie kompleksu leśnego mundurowi znaleźli uprawę, na której rosło 61 krzaków konopi. Były różnej wysokości od 20 do nawet 150 cm. Wszystkie zostały wyrwane i zabezpieczone na potrzeby prowadzonego śledztwa. Policjanci zatrzymali również 34-latka, który uprawiał te rośliny. Mężczyzna noc z środy na czwartek spędził w policyjnym areszcie, a wczoraj został zwolniony po przedstawieniu mu zarzutów i zastosowaniu przez prokuratora jako środka zapobiegawczego poręczenia majątkowego. 
Za nielegalną uprawę konopi indyjskich, z których wytwarzany jest popularny narkotyk marihuana mężczyzna ma odpowiadać przed sądem. Grozi nawet do 8 lat więzienia.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę