Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

Jechał bez uprawnień spowodował wpadek

21-latek kierujący seatem prawdopodobnie nie ustąpił pierwszeństwa 74-letniemu kierowcy daewoo tico. W wyniku zdarzenia pasażerka tico z obrażeniami została odwieziona do szpitala. Okazało się, że 21-latek nie ma prawa jazdy.

Wczoraj około godziny 8.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Wysokiem Mazowieckiem otrzymał zgłoszenie o wypadku drogowym w miejscowości Krzyżewo. Na miejsce natychmiast pojechali mundurowi. Tam wstępnie ustalili, że 21-latek kierujący seatem ibiza prawdopodobnie nie zatrzymał się przed znakiem STOP i nie ustąpił pierwszeństwa 74-letniemu kierowcy daewoo tico. W wyniku zderzenia pojazdów 65-letnia pasażerka tico odniosła obrażenia i trafiła do szpitala. Okazało się, że kierujący seata nie miał uprawnień do kierowania pojazdami. Teraz okoliczności i przyczyny tego wypadku wyjaśniają wysokomazowieccy policjanci, a sprawca zdarzenia za swoje postępowanie odpowie przed sądem.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę