Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 14 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Warszawski policjant bohater... z Łomży

Główne zdjęcie
Po prawej pochodzący z Łomży posterunkowy Jacek Dąbrowski

Dwaj policjanci z oddziału prewencji uratowali mężczyznę i jego dwóch małych synów, którzy w wywrócili się w kajaku na środku jeziorka w Parku Skaryszewskim w Warszawskim. Posterunkowy Jacek Dąbrowski skoczył do wody, bardzo szybko dopłynął do potrzebujących pomocy. W pierwszej kolejności doholował do brzegu najsłabsze dziecko, zaraz potem pomógł mężczyźnie i drugiemu chłopcu - relacjonuje komenda stołeczna. Jak się okazuje Jacek Dąbrowski pochodzi z Łomży. To absolwent „Mechaniaka” i wychowania fizycznego na PWSIiP.

Dwaj funkcjonariusze z oddziału prewencji pełnili służbę w patrolu pieszym w Parku Skaryszewskim w Warszawie. Była godzina 15.40, kiedy nagle zauważyli, jak na środku jeziorka wywrócił się kajak. Do wody wpadł mężczyzna i dwoje dzieci. Widząc co się dzieje post. Jacek Dąbrowski i st. post. Paweł Fabisiak przystąpili do akcji. Zdecydowali, że jeden z nich wskoczy do wody, a drugi będzie asekurował go z brzegu i kontrolował sytuację.
Do wody wskoczył pochodzący z Łomży post. Jacek Dąbrowski. Dzięki jego błyskawicznej reakcji zarówno ojcu i jego dwóm synom, 5-latkowi i 7-latkowi nic się nie stało. Niestety on sam niosąc pomoc ucierpiał. Policjant rozciął sobie stopę i został przewieziony do szpitala, gdzie założono mu szwy.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę