Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 24 maja 2024 napisz DONOS@

Komisje już są

Komisarz Wyborczy w Łomży powołał 42 terytorialne komisje wyborcze, które w poszczególnych gminach, miastach i powiatach byłego województwa łomżyńskiego mają czuwać nad przebiegiem najbliższych wyborów samorządowych. Podstawowym zadaniem tych komisji jest ustalenie i podanie do publicznej wiadomości ich wyniki.

W Łomży - mieście na prawach powiatu, oraz we wszystkich powiatach zgodnie z prawem pracami komisji wyborczych muszą kierować osoby zgłoszone przez prezesa Sądu Okręgowego. W Łomży na czele Miejskiej Komisji Wyborczej stanęła sędzia Joanna Rawa, a pracami Powiatowej Komisji Wyborcze pokieruje sędzia Włodzimierz Wójcicki.

W załączniku publikujemy postanownie Komisarza Wyborczego w Łomży o powołaniu wszystkich 42 terytorialnych komisji wyborczych.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę