Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek z udziałem motocykla

Kierowca opla wyjeżdżając z alei Piłsudskiego w Szosę Zambrowską najprawdopodobniej wymusił pierwszeństwo przejazdu na motocykliście, który jechał od strony Zambrowa. W wyniku zderzenia pojazdów mężczyzna kierujący motocyklem został zabrany do szpitala. Jak wynika z pierwszych informacji obrażenia jakich doznał w wypadku nie są poważne.

Do wypadku doszło około godziny 8.15. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Jeden pas ruchu jest zablokowany, ale jak podaje policja ruch odbywa się płynnie.

200829104429.jpg
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę