Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 19 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Setka już jest

Sto lokalnych komitetów wyborczych zarejestrował już Komisarz Wyborczy w Łomży. Póki co na liście są tylko dwa z miasta Łomża. To „Inicjatywa Obywatelska – Łomża 2014”, którego pełnomocnikiem wyborczym jest Sylwester Zawadzki, oraz „Razem dla Łomży” zarejestrowany przez Zbigniewa Prosińskiego.

Komitety wyborcze można jeszcze zgłaszać przed dwa dni. W sobotę przyjmująca zgłoszenia delegatura Krajowego Biura Wyborczego w Łomży będzie je przyjmowała w godzinach od 8.30 do 13.00. W poniedziałek zgłoszenie będzie można złożyć do 15.30. Tylko zarejestrowane komitety będą mogły zgłaszać kandydatów na radnych czy wójtów burmistrzów, lub prezydenta Łomży, ale także tylko one mogą zgłaszać kandydatów na członków komisji wyborczych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę