Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 15 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Za szybkie BMW

230 km/h pędził 29-latek swoim BMW między Zambrowem a Wysokiem Mazowieckiem. Brawurowy kierujący nie zważając ani na przepisy drogowe, ani na innych kierowców jadących przepisowo do 90 km/h, wyprzedzając także w miejscach niedozwolonych. Pirat nie zdawał sobie sprawy, że jego wyczyny rejestrowała policyjna kamera.

Policjanci po dopędzeniu szybkiego BMW zatrzymali go i prawo jazdy kierowcy.  Okazał się nim 29-letni mieszkaniec Bielska Podlaskiego. W związku z szaleńczą jazdą policjanci już zapowiedzieli, że sprawą zajmie się sąd.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę