Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 26 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolejny śmiertelny wypadek na 61

Na trasie Łomża - Grajewo, w okolicach Szczuczyna, bus na łotewskich numerach rejestracyjnych zderzył się z samochodem ciężarowym. Kierowca busa zginął na miejscu, a jadąca z nim kobieta jest w stanie ciężkim.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że prawdopodobnie kierowca volkswagena transportera na łotewskiej tablicy rejestracyjnej na łuku drogi zjechał na przeciwległy pas ruchu i otarł się o ciężarówkę marki mercedes. W wyniku tego otarcia samochód volkswagen zjechał do rowu. Kierowca busa mimo podjętej akcji reanimacyjnej zmarł. Trójka pasażerów, dwie kobiety i mężczyzna zostali przewiezieni do szpitala, ale dwoje z nich po badaniach zostało zwolnionych do domu. Kobieta, która pozostała w szpitalu jest w stanie ciężkim.

Droga krajowa nr 61 w dalszym ciągu jest zablokowana. Ciężarówki muszą czekać, a dla samochodów osobowych policjanci wyznaczyli objazd.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę