wtorek, 17 października 2017 napisz DONOS@

Pierwszy z Łomży

„Inicjatywa Obywatelska – Łomża 2014” to pierwszy i jak dotychczas jedyny komitet wyborczy z Łomży, który został zarejestrowany przez Komisarza Wyborczego w Łomży. Jego pełnomocnikiem wyborczym jest Sylwester Zawadzki. W sumie zarejestrowanych on już – do wtorkowego popołudnia - 36 komitetów, które zamierzają zgłaszać kandydatów na radnych gmin, miast i powiatów, czy wójtów i burmistrzów na terenie byłego województwa łomżyńskiego oraz prezydenta Łomży.

Komitety wyborcze można zgłaszać od ubiegłej środy do najbliższego poniedziałku w godzinach urzędowych czyli od 7.30 do 15.30 w siedzibie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łomży. Zgodnie z decyzją Komisarza Wyborczego w Łomży, którym jest sędzia Sądu Okręgowego w Łomży Jan Leszczewski, zawiadomienia o utworzeniu komitetów będą przyjmowane także w najbliższą sobotę w godzinach od 8.30 do 13.00.    
Tylko zarejestrowane komitety będą mogły zgłaszać kandydatów na radnych czy wójtów (burmistrzów, lub prezydenta), ale także tylko one mogą zgłaszać kandydatów na członków komisji wyborczych.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0