Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Pierwszy z Łomży

„Inicjatywa Obywatelska – Łomża 2014” to pierwszy i jak dotychczas jedyny komitet wyborczy z Łomży, który został zarejestrowany przez Komisarza Wyborczego w Łomży. Jego pełnomocnikiem wyborczym jest Sylwester Zawadzki. W sumie zarejestrowanych on już – do wtorkowego popołudnia - 36 komitetów, które zamierzają zgłaszać kandydatów na radnych gmin, miast i powiatów, czy wójtów i burmistrzów na terenie byłego województwa łomżyńskiego oraz prezydenta Łomży.

Komitety wyborcze można zgłaszać od ubiegłej środy do najbliższego poniedziałku w godzinach urzędowych czyli od 7.30 do 15.30 w siedzibie delegatury Krajowego Biura Wyborczego w Łomży. Zgodnie z decyzją Komisarza Wyborczego w Łomży, którym jest sędzia Sądu Okręgowego w Łomży Jan Leszczewski, zawiadomienia o utworzeniu komitetów będą przyjmowane także w najbliższą sobotę w godzinach od 8.30 do 13.00.    
Tylko zarejestrowane komitety będą mogły zgłaszać kandydatów na radnych czy wójtów (burmistrzów, lub prezydenta), ale także tylko one mogą zgłaszać kandydatów na członków komisji wyborczych.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę