Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 23 czerwca 2024 napisz DONOS@

Celnicy w dziupli

Przejęcie ponad 3 500 paczek papierosów pochodzących z przemytu oraz zatrzymanie mężczyzny trudniącego się handlem kontrabandą to efekt ostatnich działań funkcjonariuszy łomżyńskiego urzędu celnego. Papierosy znaleziono w kanapach, na strychu i w piwnicy jednego z domów w Łomży.

Jak przekazuje  Maciej Czarnecki rzecznik prasowy Izby Celnej w Białymstoku z ustaleń celników wynikało, że jej właściciel, 52-letni mężczyzna, związany jest z procederem handlu towarami pochodzącymi z przemytu. W wyniku przeszukania jego domu funkcjonariusze znaleźli ponad 3 500  paczek papierosów bez polskich znaków akcyzy o szacunkowej wartości rynkowej blisko 40 000 złotych. 
Zatrzymane papierosy trafiły do magazynu Urzędu Celnego w Łomży. Przeciwko właścicielowi magazynu z kontrabandą została wszczęta sprawa karna skarbowa. Mężczyźnie grozi wysoka grzywna i utrata nielegalnego towaru.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę