Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 22 kwietnia 2024 napisz DONOS@

Areszt za spowodowanie śmiertelnego wypadku

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Sprawca śmiertelnego wypadku w Szczuczynie został osadzony na trzy miesiące w areszcie tymczasowym. Mężczyzna kierując samochodem ciężarowym w środę najechał na tył jadącej przed nim skody spychając ją wprost pod koła ciężarówki jadącej w przeciwnym kierunku. Kierujący skodą fabią 45-latek nie miał szans na przeżycie.

Decyzja o zastosowaniu wobec sprawcy wypadku tymczasowego aresztu zapadła w piątek przed sądem w Grajewie. Tymczasowa aresztowany to 47-letni kierowca ciężarowego dafa. Mężczyzna miał naruszyć przepisy drogowe nie zachowując bezpiecznej odległości od poprzedzającego go samochodu. Po najechaniu na tył skręcającej w lewo skody osobówka została zepchnięta i zatrzymała się na lewym pasie ruchu, gdzie uderzył w nią jadące w przeciwnym kierunki ciężarowe volvo.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę