Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 21 lutego 2024 napisz DONOS@
tekst płatny

Niemiecka jakość i korzystne ceny w Auto Serwisie MGTargon!

Każdy kierowca zdaje sobie sprawę z tego, jak ważne jest korzystanie z usług godnego zaufania, solidnego i nie dyktującego zawyżonych cen mechanika samochodowego. O tym, że jest to możliwe świadczy sukces Auto Serwisu MGTargon z Niewodowa. Rodzinna firma prowadzona przez braci Mariusza i Grzegorza Targońskich cieszy się coraz większym zaufaniem klientów dzięki profesjonalizmowi i doświadczeniu, które właściciele firmy zdobyli pracując przez wiele lat w specjalistycznych serwisach w Niemczech.

– Pierwszy raz zajechałem do tego warsztatu, bo miałem awarię jadąc do Łomży – mówi Marek Zieliński. – Nie spodziewałem się niczego nadzwyczajnego, bo to przecież mała miejscowość, myślałem, że to będzie nieduży warsztat jakich wiele. Ale jak zobaczyłem te hale, wyposażenie, organizację pracy i podejście do klienta, normalnie nie wierzyłem własnym oczom – poczułem się jak na Zachodzie. Od tego czasu korzystam tylko z usług tego serwisu i polecam go wszystkim znajomym!
Zadowolonych klientów Auto Serwisu MGTargon przybywa, bo sukces firmy opiera się na kompleksowym podejściu do oferowanych usług, połączonych z bardzo korzystnymi cenami i przyjaznym podejściu. Serwis oferuje pełny zakres napraw w zakresie: mechaniki samochodowej, elektroniki pojazdowej i elektromechaniki, wulkanizacji, blacharstwa – lakiernictwa oraz  klimatyzacji – tu do końca wakacji obowiązuje wyjątkowo promocyjna cena 80 zł, również inne usługi nie drenują kieszeni. Dla stałych klientów są naliczane indywidualnie rabaty, właściciele planują wprowadzenie też programu lojalnościowego, polegającego na tym, że jeśli klient poleci komuś firmę MGTargon, to przy okazji kolejnej wizyty dostanie zniżkę na określone naprawy. W Niewodowie naprawiane i serwisowane są wszystkie marki samochodów osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Firma zaopatruje się w nowe części w renomowanych hurtowniach motoryzacyjnych, zaś części używane czy nietypowe są sprowadzane z Niemiec – istnieje możliwość zamówienia każdej części nawet do mniej popularnych marek samochodów czy już nieprodukowanych. Serwis zapewnia też auta zastępcze na czas remontu. Warsztat został stworzony na wzór firm tego typu istniejących w Niemczech, gdzie od 15 lat pracują na zmianę w warsztacie ze specjalizacją marki Mercedes-Benz Mariusz i Grzegorz Targońscy.
– Niemiecka, wysoka jakość pracy i usług, dbałość o standardy zainspirowały nas do otwarcia takiego warsztatu – mówi Mariusz Targoński. – Staramy się te standardy przenieść stamtąd tutaj – przy odpowiednim zaangażowaniu i środkach można tego dokonać, na czym zyskują nasi klienci. Dlatego mamy komputer diagnostyczny do Mercedesa i wiele innego, nowoczesnego, specjalistycznego sprzętu. Dysponujemy też profesjonalnymi pomieszczeniami. Hala na mechanikę ma 180 m2, trzy podnośniki i kanał, druga to hala 80-90 m2 z kabiną lakierniczą, promiennikiem i urządzeniem do wyciągania wgnieceń.
Wysoka jakość usług za korzystną cenę niedaleko Łomży? Zadzwoń, umów się na dogodny dla siebie termin i przekonaj się sam, że jest to możliwe!

Auto Serwis MGTargon
Niewodowo nr 59 (za Drozdowem)
18-421 Piątnica
Właściciele:
Mariusz Targoński – tel. 508 474 183
Grzegorz Targoński – tel. 509 419 650

e-mail: mgtargon@gmail.com
http://mgtargon.pl


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę