Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 24 września 2023 napisz DONOS@

„Strażaczki” na medal

Główne zdjęcie
fot. KW PSP Białystok

Drużyna kobieca Ochotniczej Straży Pożarnej z Jeziorka zajęła drugie miejsce podczas rozgrywanych po raz piaty Mistrzostwach Województwa Podlaskiego w Sporcie Pożarniczym OSP. Lepsze od nich okazały się tylko zawodniczki z OSP Szepietowo. Nieco słabiej niż panie w zawodach wypadli strażacy z Jeziorka, którzy zajęli piąte miejsce.

W rywalizacji drużyn strażaków ochotników wystartowało 15 zespołów męskich i 9 kobiecych z jednostek OSP w całym województwie. Zmagania odbywały się w dwóch punktowanych konkurencjach: sztafeta pożarnicza oraz ćwiczenie bojowe, a dodatkowym elementem była musztra, nie miała jednak ona wpływu na końcowe wyniki zawodów.
W rywalizacji mężczyzn strażacy z Jeziorka sztafetę pokonali z drugim czasem, ale doliczone trzy punkty karne zepchnęły ich z podium. Straty nie udało się odrobić w ćwiczeniach bojowych, gdzie „nasi” zawodnicy załapali kolejne 5 punktów karnych. Zawody wśród drużyn męskich wygrali gospodarze – OSP Rudka.
Lepiej niż mężczyźni na zawodach strażaków poradziły sobie panie z Jeziorka. Sztafetę pożarniczą pokonały z drugim czasem, ćwiczenia bojowe z trzecim, ale wobec tego, że nie „zyskały” nawet jednego punktu karnego w klasyfikacji generalnej utrzymały drugie miejsce.

na podstawie: KW PSP Białystok

230804070022.gif
Foto: fot. KW PSP Białystok
Foto: fot.  KW PSP Białystok
Foto: fot. KW PSP Białystok
Foto: fot. KW PSP Białystok
Foto: fot. KW PSP Białystok
Foto: fot. KW PSP Białystok
Foto: fot. KW PSP Białystok

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę