Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 23 marca 2023 napisz DONOS@

Wypadek przed Szczuczynem

Dwa samochody osobowe i tir zderzyły się na krajowej 61 w okolicach Obrytek na odcinku Stawiski - Szczuczyn. Sześć osób rannych zostało przewiezionych do szpitala w Grajewie. Droga została całkowicie zablokowana i nieprzejezdna będzie przez dłuższy czas.

Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło prawdopodobnie gdy kierowca tira nie zachował należytej ostrożności i bezpiecznej odległości od jadącego przed nim samochodu osobowego, uderzył w jego tył, a ten zjechał na przeciwległy pas ruchu gdzie zderzył się z jadącym w przeciwnym kierunku innym samochodem osobowym.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę