Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 11 grudnia 2023 napisz DONOS@
BIP

Osiągnięcia szkoły 2013/2014

OSIAGNIĘCIA Zespołu Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży w roku szkolnym 2013/2014

Język polski

W bieżącym roku szkolnym młodzież naszej szkoły wzięła udział w czterech konkursach polonistycznych:

1. Ogólnopolski Konkurs Polonistyczny "FRASZKA", do którego przystąpiło 23 uczestników ( 7 uczniów liceum i 16 uczniów technikum ). Wyróżnienie w konkursie otrzymała Karolina Steczkowska, ucz. kl. III TA i to ona wygrała rywalizację na etapie szkolnym konkursu. Drugie i trzecie miejsce przypadło również uczennicom tej klasy - Anecie Karolin i Patrycji Dobrzyckiej.

2.Szkolny konkurs recytacji poezji religijnej, w którym wzięło udział 10 uczniów.

• I miejsce - Aleksandra Kulikowska - kl. I B

• II miejsce - Joanna Modzelewska - kl. II A

• III miejsce - Karolina Konopka - kl. II B

3. Uczennica kl. I B, Aleksandra Kulikowska otrzymała wyróżnienie w I Powiatowym Konkursie Recytatorskim - "Znam Ziemię Łomżyńską" .

4. Szkolny konkurs ortograficzny

• I miejsce - Marcin Ziółek - kl. I TA

• II miejsce - Katarzyna Jakacka - kl. II C

• III miejsce - Patrycja Grabowska - kl. I C

Język angielski

Szkolny konkurs języka angielskiego zorganizowany z okazji Europejskiego Dnia Języków Obcych

• I miejsce – Paulina Chętnik IIIB

•  II miejsce - Michał Zając IIIA

• III miejsce – Patryk Krajeński –

IIIA Ogólnopolski Konkurs Języka Angielskiego „Jersz”:

Najwyższy wynik w szkole uzyskał Michał Zając IIIA II miejsce – Patryk Krajewski IIIA

Chemia

14 marca 2014 r odbył się Ogólnopolski Konkurs Chemiczny „Alchemik”. W konkursie wzięły udział 22 uczniów z klas trzecich technikum i maturzyści.

Najlepszy wynik w szkole uzyskała Klaudia Sarnacka z klasy III TA zaś 5 osób uzyskały wyróżnienia : Damian Kisielewski - IV TL Aneta Karolin - IIITA Patrycja Dobrzycka - IIITA Maria Adamowska - IIITA Magda Bębeńca - IIIA

Geografia

Uczniowie uczestniczyli w konkursie geograficznym ROMER . W I etapie wzięło udział 32 uczniów z klasy IIB – 10 osób, IIC – 9, IIIC – 13.

Biologia i przyroda

„Dzień bez papierosa” Uczniowie Klasy IIA LO i I C LO zorganizowali 2. 12. 2013 akcję zachęcającą do rzucenia palenia tytoniu. Uczniowie wykonali plakaty i ulotki informujące o skutkach palenia tytoniu. Zorganizowali w tym dniu marsz promujący zdrowy styl życia.

W ramach Ogólnopolskiego programu dla młodzieży „Mam haka na raka” 5 uczniów klasy IIB LO (M. Grabowska, M. Dobrzycka, D. Kotlewska, K. Bazydło, A. Cholewicka) przeprowadziło prezentację na temat profilaktyki chłoniaków . Pogadanka przeprowadzona była w Klasach IIB LO, IC LO, ITC oraz podczas wywiadówki kl IIB w dniu 16.01 2014.

Matematyka

W roku szkolnym 2013/2014 uczniowie naszej szkoły brali udział w następujących konkursach matematycznych:

1. Ogólnopolski Konkurs „ Alfik Matematyczny 2013” ,

2. Międzynarodowy Konkurs „ Kangur Matematyczny 2014”

3. Matematyka Pasją Technika – przeznaczony jedynie dla uczniów Technikum

4. „Euklides” przeznaczony dla uczniów kl II i III Technikum

Ogólnopolski Konkurs „ Alfik Matematyczny 2013” odbył się 27. 11. 2013 roku do którego przystąpiło 42 uczniów Liceum Ogólnokształcącego i Technikum. Za organizację tego konkursu odpowiedzialna była p. Aneta Drozd.

Konkurs przeprowadzony był w trzech kategoriach. W kategorii klas pierwszych najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie:

1. Sebastian Uszyński kl I C Tech

2. Marcin Sokołowski kl I C LO

3. Monika Malczyńska kl I A Tech.

W kategorii klas drugich najlepszy wynik osiągnęła

Hanna Stodulska z klasy II C LO osiągając również najwyższy wynik w szkole W kategorii klas trzecich i czwartych najlepsze wyniki osiągnęli następujący uczniowie :

1. Paweł Protasiuk kl IV A T zajmując IV miejsce w powiecie

2. Adam Górski kl IV A T zajmując V lokatę w powiecie

3. Maria Adamowska kl III L T plasując się na miejscu VIII w powiecie

Międzynarodowy Konkurs „ Kangur Matematyczny 2014” odbył się w marcu 2014 roku. Przystąpiło do niego 84 uczniów Zespołu Szkół w kategorii Junior i Student. W konkursie tym nie odnotowaliśmy większych sukcesów. Najlepszy wynik w szkole osiągnęli uczniowie: Łukasz Łasiewicki z klasy IIC LO Patrycja Dobrzycka z klasy III A Tech . Za organizację konkursu odpowiedzialna była p. Elżbieta Szleszyńska.

10 grudnia 2013 r. odbył się etap szkolny konkursu matematycznego „Matematyka pasją technika” Konkurs przeznaczony był dla uczniów klas III i IV Technikum. (odpowiedzialna – p. Elżbieta Szleszyńska) W etapie szkolnym brało udział 26 uczniów. Do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się cztery uczennice :

1. Korzep Kamila - kl. III A T

2. Murawska Ewelina - kl. III A T

3. Adamowska Maria - kl III L T.

4. Just Joanna - kl IV A T.

Uczniowie kl. II i III Technikum brali udział w XV Konkursie Matematycznym „ Euklides” ( za etap szkolny odpowiedzialna była p. Aneta Drozd, za rejonowy – p. Elżbieta Szleszyńska) Etap szkolny konkursu odbył się 24 lutego 2014 roku się do którego przystąpiło 24 uczniów . Za poprawne rozwiązanie wszystkich zadań można było uzyskać maksymalnie 30 punktów.

Najlepsze wyniki otrzymały następujące uczennice:

1. Korzep Kamila z kl. III A T uzyskując 17,5 pkt

2. Sarnacka Klaudia z kl. III A T uzyskując 17 pkt

3. Adamowska Maria z kl. III L T uzyskując 16 pkt

4. Dziemińska Aneta z kl. III C T uzyskując 16 pkt.

Uczennice te zakwalifikowały się do etapu rejonowego , który odbył się w Olsztynie. Z tych czterech uczennic do finału zakwalifikowała się Dziemińska Aneta.

Konkursy historyczne

• Ogólnopolski konkurs organizowany przez Muzeum Wojska w Białymstoku i Muzeum Pamięci Sybiru „Umarłym pamięć, żyjącym pojednanie.

• Mój bohater. Sybir XVIII – XX w.”.

Patrycja Hil z klasy IIB zdobyła II miejsce w kategorii – praca multimedialna (Droga na Sybir),

Aneta Krajewska z klasy IITA uzyskała wyróżnienie w kategorii – praca plastyczna (Mord katyński).

•  Wysłano pracę multimedialną (wywiad pt. „Mój Sybir”) na Ogólnopolski Konkurs „Losy Polaków na Syberii XVIII – XXw” do Krakowa (rozstrzygnięcie we wrześniu 2014r.)

•  Wysłano dwie prace na Ogólnopolski Konkurs „ Sprzączki i guziki z orzełkiem ze rdzy …Katyń – 74 lata po zbrodni” organizowany przez IPN w Warszawie (rozstrzygnięcie we wrześniu)

Konkursy muzyczne

•  wyróżnienie Jakuba Pogorzelskiego kl. IIIA w VII Konkursie Piosenki Patriotycznej "Polska to my" za autorski utwór „Chwała bohaterom”

•  III miejsce - Jakub Pogorzelski klasa IIIA za autorski utwór o tematyce profilaktycznej „Odbicie” - XII edycja wojewódzkiego konkursu „MAT – wygrywa Miłość Akceptacja Tolerancja” w Białymstoku.

•  II miejsce w Międzyszkolnym Konkursie Muzycznym „Kapucyni nad Narwią” dla zespołu w składzie:

Martyna Krasnodębska IIIC,

Aleksandra Wasilewska IIITL,

Klaudia Małachowska IIITL,

Emilia Sawicka IITA,

Emilia Rejnhard IITA,

Ewelina Świerdzewska IITA

Język rosyjski

Anna Dołgowskaja kl. IIIA uczestniczyła w etapie rejonowym Olimpiady Języka Rosyjskiego uzyskując bardzo wysoką lokatę

Osiągnięcia uczniów 2013/2014

•  KPZ VI Ogólnopolska Olimpiada Logistyczna w Poznaniu 4 kwietnia 2014 r. Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących nr 6 w Łomży uzyskał tytuł Najlepszej Szkoły VI Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej. W finale znalazło się 51 uczniów. Po drodze do finału pokonali ponad 7000 uczniów z całej Polski biorących udział w tej edycji olimpiady.

Osiągnięcia to:

-uczeń klasy IV TL Łukasz Tarnacki zdobył 8 miejsce,

- uczeń II TL Bartosz Piechowicz - 20 miejsce,

- uczeń IV TL Damian Ochramowicz - 37 miejsce.

• ,, SUPER LOGISTYK EKONOMIKA ” 13 czerwca 2014 r odbyła się II edycja szkolnego konkursu pod nazw ,, Super Logistyk Ekonomika’’. Swoją wiedzę i umiejętności z przedmiotów zawodowych sprawdzało 44 uczniów technikum logistycznego , 24 z klasy II TL i 20 z klasy III TL. Tematem wiodącym tej edycji konkursu był magazyn, jako nieodzowny element systemu logistycznego, bez którego prawidłowego funkcjonowania trudno sobie wyobrazić sprawny przepływ towarów w łańcuchu dostaw na drodze od producenta do ostatecznego odbiorcy.

W zwycięskiej trójce znaleźli się uczniowie klasy II TL. Najlepsi, to :

I miejsce Marta Ramotowska II TL

II miejsce Bartłomiej Piechowicz II TL

III miejsce Adrian Wróblewski II TL

• 15 listopada 2013 roku zakończył się szkolny konkurs graficzny, którego organizatorem była p. Agnieszka Wądołowska-Pieniek. Zadaniem uczestników konkursu było stworzenie prac na temat: „ZDROWY I BEZPIECZNY EKONOMIK”. Uczniowie zaprezentowali za pomocą fotomontażu komputerowego, wykonanego za pomocą programu GIMP- na czym polega ich zdaniem zdrowa i bezpieczna szkoła!

I miejsce - Przestrzelski Damian - II C LO

II miejsce - Jurska Elżbieta- I B LO

III miejsce - Mogielnicka Aleksandra III TT i Piechowicz Bartosz II TL

Jury przy wyłonieniu laureatów oceniało oryginalność, estetykę pracy, jej zgodność z tematyką konkursu oraz zastosowanie narzędzi programu GIMP.

• Szkoła otrzymała wyróżnienie w II edycji ogólnopolskiego oraz wojewódzkiego RANKINGU IT SZKOŁA 2013 w uznaniu działań na rzecz rozwijania kompetencji uczniów szkół ponadgimnazjalnych w zakresie technologii informacyjno – komunikacyjnych. Nasi uczniowie aktywnie brali udział w konkursach(„Magia Świąt” – Damian Przestrzelski –I C LO, Bartosz Kurpiewski – III TT oraz „Dlaczego warto zostać informatykiem?” – wyróżnienie – Damian Przestrzelski – I C LO), kursach e-learningowych, wykładach, zdobywali certyfikaty (ponad 2000 certyfikatów) pod czujnym okiem p. Agnieszki Wądołowskiej-Pieniek, p. Elżbiety Szleszyńskiej oraz p. Andrzeja Kubraka.

•  W dniu 10 października 2013 r., w Warszawskiej Wyższej Szkole Informatyki odbyła się uroczystość wręczenia nagród w ramach II edycji ogólnopolskiego oraz wojewódzkiego rankingu IT Szkoła 2013. Ranking szkół ponadgimnazjalnych IT Szkoła jest sporządzany na podstawie pomiaru aktywności udziału uczniów szkół ponadgimnazjalnych w poszczególnych kategoriach działań programu: kursach dla uczniów, wszechnicy informatycznej stacjonarnej, wszechnicy informatycznej online, konkursach IT, akademickich kołach naukowych oraz we wszechnicy na kołach.

•  24 października 2013 r. uczniowie ZSE i O nr 6 uczestniczyli w III edycji "Turnieju wiedzy o przedsiębiorczości” organizowanym przez WSAP w Białymstoku. Podobnie jak w latach ubiegłych, celem turnieju było kształtowanie i promocja postaw przedsiębiorczych wśród uczniów, sprawdzenie wiedzy zarówno teoretycznej, jak i praktycznych umiejętności przydatnych na rynku pracy. Wzięło w nim udział 24 uczniów z klas II – IV technikum. Do etapu II zakwalifikowała się Klaudia Sarnacka z klasy III TA.

• 5 grudnia 2013 r. odbyły się eliminacje szkolne do IX Olimpiady Przedsiębiorczości. Hasłem przewodnim olimpiady jest „Własna firma”, które koncentruje się przede wszystkim na:

• koncepcjach uruchamiania biznesu,

• formach organizacyjno-prawnych,

• rozwoju i finansowaniu działalności. W zawodach uczestniczyło 20 uczniów z klas I – IV technikum. Do etapu okręgowego zakwalifikowało się dwóch uczniów z klasy IV TA – Adam Górski i Paweł Protasiuk zdobywając największą ilość punktów.

II etap OP odbył się 5 marca w Warszawie, nikt nie zakwalifikował się do następnego etapu.

• W dniu 6 listopada 9 uczniów klasy IV TA wzięło udział w XXVII OWE, której hasłem przewodnim jest: Strefa Euro-szansa czy zagrożenie?. Do II etapu zakwalifikowało sie 5 uczniów. 3 z nich wzięło udział 10 stycznia 2014roku w II etapie: Adam Gorski, Pawel Protasiuk, Karolina Zabielska, nikt nie zakwalifikował się do następnego etapu.

• W roku szkolnym 2013/2014 odbywa się XIX Turniej Wiedzy i Umiejętności Handlowo-Menadżerskich. W tym roku hasłem przewodnim jest „Zarządzanie marketingiem w przedsiębiorstwie”.

Eliminacje szkolne odbyły się 11 grudnia 2013r brało w nich udział 7 uczniów z klasy IV TA. Najwięcej punktów uzyskali i tym samym zakwalifikowali się do etapu okręgowego:

1. Zabielska Karolina

2. Górski Adam

3. Dołęga Patrycja Zawody okręgowe odbyły się 5 marca 2014r. w Zespole Szkół Ekonomiczno-Handlowych w Olsztynie, nikt nie zakwalifikował się do następnego etapu.

OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE ZSEiO Nr 6 w Łomży w r. szk. 2013/2014

INDYWIDALNE BIEGI PRZEŁAJOWE op. A. Zadroga, P. Rogalski

• V miejsce w Licealiadzie Woj. Podl. w indywidualnych biegach przełajowych dziewcząt: Żebrowska Magdalena I B Wysocka Emilia I C Łuba Kinga I B Czartoryska Milena I A Krajewska Aneta II TA Nadolna Beata II TA Bacławska Martyna II TC Mieczkowska Karolina II C Tyśkiewicz Paulina II TC Frydrych Klaudia II B Niewińska Joanna III TT Brodowska Emilia III TL Adamowska Maria III TL

•  IV miejsce w Licealiadzie Woj. Podl. w indywidualnych biegach przełajowych chłopców: Kapelewski Michał I TL Rogiński Damian I TL Tyszka Karol I C Tercjak Adam I B Kowalewski Jakub I TL Andrzejczyk Dawid I TL Chyliński Grzegorz II TT Kapelewski Łukasz II TC Bronowicz Paweł II TC Kiełczewski Kamil II C Szabłowski Marcin III TC Banach Cezary III TL Bojar Adam III TL

•  III miejsce drużyny dziewcząt i III miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży w indywidualnych biegach przełajowych

SZTAFETOWE BIEGI PRZEŁAJOWE op. A. Zadroga, P. Rogalski

•  VI miejsce w Mistrzostwach Woj. Podl. w sztafetowych biegach przełajowych chłopców: Kapelewski Michał I TL Rogiński Damian I TL Kowalewski Jakub I TL Andrzejczyk Dawid I TL Tyszka Karol I C Chyliński Grzegorz II TT Kapelewski Łukasz II TC Bronowicz Paweł II TC

•  II miejsce drużyny chłopców i IV miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Łomży

LIGA LA op. B. Jałbrzykowska, R. Sarnacki

• VI miejsce w Lidze Lekkoatletycznej Woj. Podlaskiego Boguska Aleksandra II TC Bacławska Martyna II TC Piotrowska Paulina II TC Wojczuk Paulina II TC Krystosiak Wiktoria II B Dymek Justyna II B Węgrowska Weronika II B Stypułkowska Agata I B Modzelewska Julia I A Czartoryjska Milena I A Chludzińska Wioleta III TA

•  IV drużyny chłopców i VI drużyny dziewcząt w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w lidze lekkoatletycznej

MISTRZOSTWA WOJ. JUNIORÓW W LA op. A. Drozdowski

•  III miejsce w Mistrzostwach Woj. Podl. w LA juniorów i juniorów młodszych i

•  IV miejsce w Lidze Lekkoatletycznej Woj. Podlaskiego Kuligowski Damian II B Chyliński Grzegorz II TT Kapelewski Michał I TL Tyszka Karol I C Chmielewski Grzegorz II C Kowalewski Jakub I TL Karwowski Krystian II C Supiński Grzegorz Tercjak Adam Sokołowski Marcin I C

•III miejsce chłopców i V miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Woj. Podlaskiego w lekkoatletyce

SZACHY op. A. Drozdowski

•  IV miejsce drużyny dziewcząt Licealiadzie Woj. Podlaskiego w szachach

• I miejsce drużyny dziewcząt i

• III miejsce drużyny chłopców w Mistrzostwach Miasta Łomży

•  Karolina Zajkowska - III miejsce w Mistrzostwach Wij. Podlaskiego Zrzeszenia LZS

TENIS STOŁOWY op. A. Drozdowski

•  V miejsce drużyny dziewcząt i V miejsce drużyny chłopców w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym Wszeborowska Natalia II TL Kalinowska Małgorzata III TT Kimbar Krystian II B Taraszkowski Kamil II TC Kołodziejczyk Mateusz I A

•  II miejsce drużyny chłopców i III miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Łomży

• Krystian Kimbar – II miejsce w Mistrzostwach Powiatu Zrzeszenia LZS -II miejsce w Międzynarodowym Turnieju Tenisa Stołowego w Piątnicy

KOSZYKÓWKA CHŁOPCÓW op. R. Sarnacki

• I miejsce w eliminacjach do II ligi Licealiady Woj. Podlaskiego w koszykówce

• III miejsce w Mistrzostwach Miasta Łomży

• II miejsce w turnieju o Puchar Dyr. ZSEiO Nr.6 w Łomży

KOSZYKÓWKA DZIEWCZĄT op. B. Jałbrzykowska

•  VI miejsce drużyny w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w koszykówce dziewcząt: Kalinowska Małgorzata III TT Piotrowska Paulina II TC Wojczuk Paulina II TC Flera Martyna II B Chętnik Emilia I C Chętnik Sandra I C Mierzejewska Paulina I C Piotrowska Anna I C

• II miejsce drużyny w Mistrzostwach Miasta Łomży

PIŁKA RĘCZNA op. A. Zadroga

•  IX miejsce drużyny dziewcząt w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w piłce ręcznej

• II miejsce drużyny dziewcząt w Mistrzostwach Miasta Łomży

FUTSAL CHŁOPCÓW op. P Rogalski

•  XVII miejsce drużyny w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w futsalu chłopców I miejsce drużyny w Mistrzostwach Miasta Lomży

SPORTY OBRONNE op. K. Ostaszewski

•  III miejsce drużyny dziewcząt (Romanowska Klaudia III TC) i

•  XII miejsce drużyny chłopców w Licealiadzie Woj. Podlaskiego zawodów „SPRAWNI JAK ŻOŁNIERZE”

SIATKÓWKA DZIEWCZĄT op. K. Ostaszewski

• XIV miejsce drużyny dziewcząt w Licealiadzie Woj. Podlaskiego w siatkówce dziewcząt

•  II miejsce drużyny w Mistrzostwach Miasta Łomży

•  I miejsce drużyny dziewcząt w turnieju piłki siatkowej po patronatem Starosty Kolneńskiego

SIATKÓWKA CHŁOPCÓW op. R. Bielicki

•  IV miejsce drużyny w Mistrzostwach Miasta Łomży

SPORTY SIŁOWE

• III miejsce chłopców w V Otwartych Mistrzostwach Miasta Łomży

• w wyciskaniu sztangi leżąc Marek Nacewicz - III miejsce w swojej kategorii wagowej

Osiągnięcia sportowe maturzystów.

Rogowski Konrad – IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym w roku szkolnym 2012/2013 oraz V miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym w roku szkolnym 2013/2014

Rogowska Maria – V miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym w roku szkolnym 2013/2014 Przestrzelska Magda - V miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w drużynowym tenisie stołowym w roku szkolnym 2013/2014

Dołęgowskaja Anna – IX miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w piłce ręcznej w roku szkolnym 2013/2014

Pianko Damian – X miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w koszykówce w roku szkolnym 2012/2013

Grzymała Agnieszka – VI miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w koszykówce w roku szkolnym 2013/2014

Tadaj Maria - VI miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w koszykówce w roku szkolnym 2013/2014

Małachowska Joanna – VII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013

Jankowska Żaneta - VII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013

Zelkowski Marek - VII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013

Wiski Piotr - VII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w Lidze Lekkoatletycznej 2012/2013

Kisielewski Damian – II miejsce w zawodach Wojewódzkich „ Sprawni jak żołnierze” w roku szkolnym 2012/2013

Zajkowska Karolina – IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w szachach w roku szkolnym 2013/2014

Kosakowska Anna - IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w szachach w roku szkolnym 2013/2014

Łapińska Anna - IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w szachach w roku szkolnym 2013/2014

Witczak Natalia - IV miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w szachach w roku szkolnym 2013/2014

Kozłowska Karolina – XII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w siatkówce w roku szkolnym 2013/2014

Romanowska Patrycja - XII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w siatkówce w roku szkolnym 2013/2014

Kordal Magda - XII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w siatkówce w roku szkolnym 2013/2014

Murawska Małgorzata - XII miejsce w Licealiadzie Województwa Podlaskiego w siatkówce w roku szkolnym 2013/2014

Szabłowska Joanna – VI miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w roku szkolnym 2013/2014

Krajewska Ewa - VI miejsce w Indywidualnych Wojewódzkich Biegach Przełajowych w roku szkolnym 2013/2014

Elżbieta Szleszyńska
pon, 18 sierpnia 2014 20:53
Data ostatniej edycji: pon, 04 lipca 2016 16:33:26

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę