Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 21 października 2021 napisz DONOS@

Komunikat końcowy III turnieju szachowego

z cyklu V Edycji Łomżyńskiej Ligi Szkolnej o Puchar Prezydenta Miasta Łomży. (06.03.2004r.)


Turniej rozegrano 06.03.2004r. w I LO w Łomży ul. Bernatowicza 4. W zawodach uczestniczyło 108 zawodników z 28 szkół, rywalizowano w 8 kategoriach wiekowych: D-20 (dziewczęta do 20 lat), D-15 (dziewczęta do 15 lat), D-12 (dziewczęta do 12 lat), D-10 (dziewczęta do 10 lat), C-20 (chłopcy do 20 lat), C-15 (chłopcy do 15 lat), C-12 (chłopcy do 12 lat) i C-10 (chłopcy do 10 lat). Zwycięzcy każdej kategorii otrzymali upominki ufundowane przez UKS ŻAK przy ZS Ogólnokształcących Nr 1 w Łomży. Wyróżnieni zostali także najmłodsi uczestnicy turnieju: 6-letnia Julia Nalewajk z Ostrołęki, 7- letnia Joanna Filipkowska ze Szczuczyna, 7-letni Piotr Śliwowski z Dąbrówki Kościelnej, Jakub i Marek Sokołowscy z Kolna, Krzysztof Bobiński, Albert Arcichowski i Grzegorz Załęski z Ostrołęki.
Prowadzono również klasyfikację drużynową szkół, do której zaliczano punkty zdobyte przez trzech najlepszych zawodników, w tym minimum jednej zawodniczki. Przy równej ilości punktów o miejscu szkoły decydował wyżej sklasyfikowany zawodnik. Turniej rozegrano systemem szwajcarskim na dystansie 9 rund (3 rundy po 10 min i 6 rund po 15 min dla zawodnika).
W poszczególnych kategoriach medalowe miejsca zajęli:

Dziewczęta do 20 lat:
1.Ewelina Misikanis - 6,0 pkt. - ZS Ekonomicznych
2.Anna Kaszuba - 6,0 pkt. – II LO Łomża
3.Kinga Lewiarz - 6,0 pkt. – III LO Łomża

Dziewczęta do 15 lat:
1. Anna Żebrowska - 6,0 pkt. – PG Śniadowo
2. Martyna Filipkowska - 4,5 pkt. – PG Szczuczyn
3. Weronika Śmiarowska - 3,5 pkt. – PG Piątnica

Dziewczęta do 12 lat:
1. Karolina Szepietowska - 5,0 pkt. – SP Dąbrówka Kośc.
1. Fira Idrysli - 4,5 pkt. – SP nr 9 Łomża
2. Aneta Jakubowska - 4,0 pkt. – SP Dąbrówka Kośc.

Dziewczęta do 10 lat:
1. Adela Lewiarz - 6,0 pkt. – SP Piątnica
2. Małgorzata Jaworowska - 4,5 pkt. – SP Szczuczyn
3. Paulina Jurzak - 3,5 pkt. – SP nr 10 Ostrołęka

Chłopcy do 20 lat:
1. Robert Grochowski - 8,0 pkt. – NKJO Łomża
2. Kamil Juszkowski - 8,0 pkt. – IV LO Łomża
3. Zbigniew Jankowski - 7,5 pkt. – PG nr 6 Łomża

Chłopcy do 15 lat:
1. Piotr Lewiarz - 6,0 pkt. – PG Piątnica
2. Przemysław Bajno - 6,0 pkt. – PG Kolno
3. Bartosz Wirkowski - 6,0 pkt. – PG nr 6 Łomża

Chłopcy do 12 lat:
1. Miłosz Tyl - 7,0 pkt. – SP nr 9 Łomża
2. Norbert Arszułowicz - 6,0 pkt. – SP nr 9 Łomża
3. Piotr Białczak - 6,0 pkt. – SP nr 10 Ostrołęka

Chłopcy do 10 lat:
1. Piotr Jankowski - 6,0 pkt. – SP nr 2 Łomża
2. Mateusz Soczyński - 5,0 pkt. – SP nr 10 Ostrołęka
3. Piotr Śliwowski - 5,0 pkt. - SP Dąbrówka Kośc.

Wyniki drużynowe szkół :

1.PG nr 6 w Łomży – 18,5 pkt.
( Paweł Tyl – 7,0 pkt., Zbigniew Jankowski – 7,5 pkt. i Zuzanna Kaczyńska – 4,0 pkt.)

2.III LO w Łomży – 18,5 pkt.
( Robert Skibiński – 6,5 pkt., Damian Lewiarz – 6,0 pkt. i Kinga Lewiarz – 6,0 pkt.)

3.II LO w Łomży – 18,0 pkt.
( Mariusz Sakowski – 7,0 pkt., Łukasz Skrodzki – 5,0 pkt. i Anna Kaszuba – 6,0 pkt.)

4.ZS Ekonomicznych – 18,0 pkt.
( Arkadiusz Gadomski – 7,0 pkt., Krzysztof Domitrz – 5,0 pkt. i Ewelina Misiukanis – 6,0 pkt.)

5.SP nr 9 w Łomży – 17,5 pkt.
(Miłosz Tyl – 7,0 pkt., Norbert Arszułowicz – 6,0 pkt. i Fira Idrysli – 4,5 pkt.)

6.I LO w Łomży – 15,5 pkt.
( Karol Ruszczyk – 5,5 pkt., Kamil Przestrzelski – 5,5 pkt. i Paulina Pogorzelska – 4,5 pkt.)

7.SP Dąbrówka Kośc. – 15,5 pkt.
( Piotr Drągowski – 5,5 pkt., Piotr Śliwowski – 5,0 pkt. i Karolina Szepietowska – 5,0 pkt.)

8.SP 10 Ostrołęka – 14,5 pkt.
( Piotr Białczak – 6,0 pkt., Mateusz Soczyński – 5,0 pkt. i Paulina Jurzak – 3,5 pkt.)

9.SP Piątnica - 14,5 pkt.
( Bartosz Lewiarz – 5,0 pkt., Adela Lewiarz – 6,0 pkt. i Michał Sakowski – 3,5 pkt. )

10. IV LO Łomża – 14,0 pkt.
( Kamil Juszkowski – 8,0 pkt., Grzegorz Lasek – 6,0 pkt. )

11. PG Piątnica - 14,0 pkt.
( Piotr Lewiarz – 6,0 pkt., Grzegorz Sakowski – 4,5 pkt. i Weronika Śmiarowska – 3,5 pkt. )

12. PG w Śniadowie – 14,0 pkt.
( Rafał Żebrowski – 5,0 pkt., Joanna Janiak – 3,0 pkt. i Anna Żebrowska – 6,0 pkt.)

13. SP nr 2 Kolno - 13,5 pkt.
14. PG Szepietowo – 13,0 pkt.
15. PG Kolno - 12,5 pkt.
16. SP nr 7 Łomża - 12,5 pkt.
17. SP nr 1 Kolno - 11,0 pkt.
18. SP nr 2 Łomża – 10,5 pkt.
19. PG nr 4 Łomża - 9,0 pkt.
20. SP Szczuczyn - 6,5 pkt.

Sędzia - Sławomir Sobociński, LO – 485

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę