Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 07 marca 2021 napisz DONOS@

Z Piątnicy do Łomży najszybciej... (przez Nowogród?)

Główne zdjęcie
Policjantka kieruje ruchem na skrzyżowaniu w Piątnicy

Zamknięcie mostu majora Henryka Dobrzańskiego ps. „Hubal” sprawiło, że dostanie się do Łomży od strony Piątnicy stało się trudne. Korek samochodów na „61” od Grajewa stoi już w okolicach Marianowa. Problemy z dojazdem mają także kierowcy jadący „64” od Wizny i drogą wojewódzką od Jedwabnego. Na skrzyżowaniu w Piątnicy policjanci właśnie wyłączyli światła i ręcznie sterują ruchem. Kolejny patrol policji jest na skrzyżowaniu drogi z Wizny i Jedwabnego, a trzeci w Łomży na rondzie na Placu Kościuszki.

Zgodnie z zapowiedziami w poniedziałek drogowcy zamknęli możliwość dojazdu do mostu Hubala na Narwi. Związane jest to z wylewaniem dywaniku asfaltowego na remontowanym fragmencie ulicy Sikorskiego od ronda przy ZUS do mostu Hubala. Dziś wylewany jest asfalt na odcinku od mostu do ul. Dwornej. Zamknięto także możliwość wjazdu na Sikorskiego z ulic bocznych: Rybaki, Zdrojowa, Senatorska, Dworna. Ruch na tym odcinku zostanie przywrócony we wtorek po południu. Następnego dnia – w środę 20. sierpnia rano - zostanie zamknięty odcinek Sikorskiego od ul. Dwornej do Szosy Zambrowskie wraz z wlotami ulic: Dworna, Marynarska, Górna, Kierzkowa, Wąska. Ruch zostanie przywrócony w czwartek w godzinach popołudniowych.

210305125821.png

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę