piątek, 24 listopada 2017 napisz DONOS@
171027121458.gif

Okradł rok temu, teraz wpadł... przy okazji

Policjanci zatrzymali 20-latka podejrzanego o kradzież z włamaniem do jednego ze sklepów w Łomży. Zdarzenie miało miejsce 4 miesiące temu, a złodziej skradł kilkaset złotych. Wnikliwość funkcjonariuszy naprowadziła ich na jeszcze jedno starsze zdarzenie z którym mógł mieć związek zatrzymany mężczyzna. Chodzi o ubiegłoroczne włamanie i kradzież biżuterii w pobliskiej miejscowości. Wartość zrabowanych kosztowności oszacowano na 5 000 zł.

Jak przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży  w sierpniu ubiegłego roku z pomieszczeń jednego z domów w podłomżyńskiej miejscowości złodziej skradł złote łańcuszki i pierścionki. Policjanci ustalili, że sprawca dostał się do budynku pod nieobecność mieszkańców, prawdopodobnie wykorzystując fakt pozostawienia w domu uchylonego okna. Nie udało się wówczas ustalić sprawcy kradzieży, ale policjanci o nie nie zapomnieli. W czwartek zatrzymano 20-latka   podejrzanego o dokonanie w połowie kwietnia tego roku  kradzieży z włamaniem do jednego ze sklepów w Łomży. „Pokonując” zamek w drzwiach wejściowych do budynku w którym znajdował się sklep, i z jego wnętrza zabrał 600zł. 
Policjanci połączyli tę kradzież z tą sprzed roku i wyszło im, że to ten sam sprawca. 
- Mężczyzna wczoraj usłyszał dwa zarzuty – przekazuje oficer prasowy KMP w Łomży. - Za popełnione przestępstwa będzie odpowiadał przed sądem.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0