Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 26 września 2023 napisz DONOS@

Most w Nowogrodzie już przejezdny...

Główne zdjęcie
fot. UM Nowogród

W piątek przywrócono ruch na moście przez Narew w Nowogrodzie. Przez ostatnie dwa tygodnie przeprawa była całkowicie zamknięta, a spowodowane to było „cyklem technologicznym wykonywanych prac” remontowych. Od dziś – dzień wcześniej niż zapowiadano – przywrócono na moście ruch wahadłowy. Poinformował o tym Urząd Miejski w Nowogrodzie. Z powodu zamknięcia mostu najbardziej cierpieli mieszkańcy tej gminy. Aby dojechać na drugą stronę rzeki musieli nadłożyć 40-50 kilometrów.

Remont mostu na Narwi w Nowogrodzie rozpoczął się w ubiegłym roku. W ramach prac mierzący blisko 250 merów długości most na Narwi ma zyskać nową nawierzchnię, ale także będzie miał m.in. szersze chodniki umożliwiające przeprowadzenie dwukierunkowego ciągu rowerowego z lewej oraz ciągu pieszego z prawej strony, oraz podniesioną dopuszczalną nośność. Zgodnie z planem remont mostu, który kosztuje ok. 14,5 mln zł, powinien zakończyć się do 30 października 2014. Ten remont powiązany jest także z przebudową drogi wojewódzkiej nr 645 na odcinku Nowogród – Kuzie, która prawie już się zakończyła.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę