Przejdź do treści Przejdź do menu
poniedziałek, 01 marca 2021 napisz DONOS@

Klasyczna stłuczka

Niezachowanie bezpiecznej odległości od auta jadącego przed - było przyczyną wczorajszego popołudniowego zderzenia na ulicy Zawadzkiej w Łomży. Zderzyły się trzy samochody, a jedna osoba trafiła do szpitala.

To była klasyczna stłuczka – mówią policjanci. W zderzeniu uczestniczyły samochody osobowe ford, renault i opel. Sprawcą zdarzenia był 36-letni kierowca opla, który uderzył w tył renaulta, a ten uderzył w tył forda, który zatrzymał się za samochodem przepuszczającym pieszych przez przejście. Do szpitala trafiła kobieta kierująca renaultem.
Jak informuje Ewelina Szlesińska z KMP w Łomży policjanci wyjaśniają zdarzenie i póki co zatrzymali prawo jazdy kierowcy opla.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę