Przejdź do treści Przejdź do menu
środa, 28 lutego 2024 napisz DONOS@

Tragiczny wypadek na kombajnie

24-letni mieszkaniec podłomżyńskiego Szczepankowa zmarł remontując kombajn zbożowy. Na razie nie jest znana przyczyna śmierci. Do wypadku doszło ok. 22.00. Z ustaleń policji wynika, że mężczyzna w czasie wykonywanych prac remontowych przy kombajnie stracił przytomność osunął się i spadł na ziemię.

Jak podaje prokurator Maria Kudyba mężczyzna pomagał przy naprawianiu kombajnu. Jak przekazywali świadkowie wszedł na drabinkę i złapał się za serce, po czym osunął się na ziemię. Rodzina i znajomi podjęli reanimację i wezwano na miejsce karetkę pogotowia, ale ze względu na wypadek na Rondzie Solidarności w Łomży, jej przyjazd się opóźnił. Także ratownicy usiłowali reanimować mężczyznę, ale nie przyniosło to oczekiwanego rezultatu i 24-latek zmarł.
Na miejsce wezwano policję i prokuratura, oraz lekarza biegłego. Nie udało się określić przyczyny śmierci dlatego konieczna będzie sekcja zwłok. Policja przekazuje, że wstępnie wykluczony został udział osób trzecich w tym zdarzeniu.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę