Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Telefony z urzędowego demobilu

Główne zdjęcie
Apple Iphone 4S

Dwuletni Apple Iphone 4S za 100zł, jego równolatkowie HTC Wildfire za 60 zł, a SAMSUNG S5610 za jedyne 40 zł. Podlaski Urząd Wojewódzki w Białymstoku ogłosił, że ma na sprzedaż zbędne składniki rzeczowe majątku ruchomego. Do sprzedaży trafiło w sumie 25 aparatów telefonicznych, z których przez dwa ostatnie lata korzystali wojewódzcy urzędnicy. - Telefon może kupić każdy – mówi Joanna Gaweł rzecznik prasowy wojewody podlaskiego. - Jeśli na jeden aparat będzie więcej niż jeden chętny wówczas zgodnie z prawem musi odbyć się licytacja.

Prawie wszystkie - za wyjątkiem jednego HTC HD z 2010 r. -  wystawione na sprzedaż telefony na stan ewidencyjny PUW zostały wprowadzone na początku kwietnia 2012 roku. Po dwóch latach użytkowania urzędnicy otrzymali nowe aparaty, a stare, zbędne, które w ewidencji osiągnęły wartość 0 zł właśnie trafiły na sprzedaż. Ich wartość rynkowa została oszacowana od 40 do 100 zł. Najdroższy - za 100 zł - jest  Apple Iphone 4S. Taki nowy aparat kosztuje ponad 2 tysięce złotych.  
Zgodnie z opublikowanym w urzędowym BIP ogłoszeniem jednostki zainteresowane kupnem w/w składników majątku proszone są o kierowanie pisemnych wniosków na adres Dyrektora Generalnego Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego  (ul. Mickiewicza 3, 15-213 Białystok), ale  Rzecznik prasowy wojewody podlaskiego wyjaśnia, że stare urzędowe telefony może kupić każdy.
- Jeśli na jeden aparat będzie więcej niż jeden chętny wówczas zgodnie z prawem musi odbyć się licytacja – podkreśla Joanna Gaweł.  
Wnioski o sprzedaż należy składać do 25 lipca 2014 roku. Dodatkowe informacje na temat stanu przedmiotów można uzyskać w Biurze Obsługi Urzędu Podlaskiego Urzędu Wojewódzkiego w Białymstoku, ul. Mickiewicza 3, pokój nr 42, tel. 0-85 7439-407 p. Mirosława Sapoćko - Dykałowicz.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę