Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 22 września 2023 napisz DONOS@

1500zł grzywny i półroczny zakaz jazdy za przekroczenie prędkość o 51 km/h

Grzywnę w wysokości 1500 złotych oraz półroczny zakaz jazdy po Polsce wymierzył Sąd Rejonowy w Zambrowie kierowcy, którzy przez Mężenin “pędził” 101 km/h. Mężczyzna wykroczenie popełnił w piątek, ale w związku z tym, że to Litwin sąd sprawą zajął się w trybie przyspieszonym.

O sprawie poinformował oficer prasowy KPP w Zambrowie. To właśnie policjanci z tego miasta, którzy w piątek patrolowali drogę krajową nr 8 w miejscowości Mężenin zatrzymali do kontroli volkswagena, którym kierował 29-letni Obywatel Litwy. Mężczyzna jadąc w kierunku Warszawy, w obszarze zabudowanym, gdzie obowiązuje dopuszczalna prędkość 50 km/h, przekroczył ją o 51 km/h. 
- W związku ze stworzeniem przez kierującego zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu dla innych użytkowników oraz pieszego funkcjonariusze zatrzymali 29-latkowi prawo jazdy oraz skierowali w trybie przyspieszonym wniosek do sądu o ukaranie – podaje policjant. 
Sąd Rejonowy w Zambrowie, po rozpatrzeniu sprawy, uznał winę Litwina i nałożył na niego grzywnę 150 zł i z półroczny zakaz prowadzenia pojazdów na terytorium Polski.

230804070022.gif

 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę