Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 27 lutego 2021 napisz DONOS@

Wypadek śmiertelny pod Zambrowem

Dwie osoby zginęły w wypadku do którego doszło nocą na drodze krajowej nr 8. w pobliżu miejscowości Kossaki Borowe. Policja podaje, że osobowy nissan zjechał na lewy pas, gdzie zderzył się z nadjeżdżającym z przeciwka ciężarowym manem. 53 i 49-latek podróżujący osobówką zginęli.

Do wypadku doszło około godziny 23.30. Wstępne ustalenia policji wskazują, że kierujący nissanem primera 53-latek, jadąc w stronę Białegostoku, z niewyjaśnionych przyczyn prawdopodobnie zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z ciężarowym manem. W wyniku wypadku 49-letni pasażer osobówki zginął na miejscu. Kierujący nissanem został przewieziony do szpitala, ale niestety w wyniku odniesionych obrażeń i pomimo udzielonej mu pomocy przez lekarzy, zmarł. 
Policja podaje, że 54-latek kierujący manem nie odniósł obrażeń. Kierowca był trzeźwy. Teraz szczegółowe przyczyny i okoliczności tego tragicznego zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę