Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Kolejny tragiczny wypadek w regionie.

Samochód osobowy fiat doblo uderzył w drzewo na drodze krajowej nr 64 Łomża – Jeżewo. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga ranna została zabrana do szpitala.

Do wypadku doszło około godziny 14.40 za Strękową Górą. Z pierwszych informacji wynika, że do wypadku doszło na prostym odcinku drogi. Świadkowie opowiadają, że samochód jechał od Białegostoku w kierunku Łomży. Do wypadku doszło, gdy wyprzedzał kolumnę innych samochodów  i prawdopodobnie widząc nadjeżdżające z przeciwka auto kierowca spanikował, złapał pobocza, wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w rosnące w pobliżu drzewo. 
Jedna osoba – prawdopodobnie kierowca – zginął na miejscu, a ranny pasażer został zabrany karetką do szpitala. Ruch w miejscu wypadku jest utrudniony i dobywa się wahadłowo.

Foto:
Foto:
Foto:

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę