Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 18 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Z Bogiem na wakacjach!

Główne zdjęcie
fot. krzyz.lomza.pl

Dziecięcy śmiech i gwar rozbrzmiewają już od samego rana na korytarzach i w salach Centrum Katolickiego. To najdobitniejszy znak, że w naszej parafii po raz kolejny rozpoczęły się „Wakacje z Panem Bogiem w mieście”. Podobnie jak w latach minionych nie dla wszystkich dzieci wystarczyło miejsc mimo, że jest ich ponad 50. Zajęcia połączone z zabawą odbywają się od poniedziałku do piątku przez cały lipiec.

Początek jest od godz. 10.00, ale wiele dzieci przychodzi znacznie wcześniej, a zakończenie następuje o godz. do 15.00. Grupa doświadczonych grupę animatorów, pracujących pod czujnym okiem pań Alicji Żelaznej oraz Agnieszki Zielewicz, precyzyjnie wypełnia zabawami każdą minutę codziennego rozkładu zajęć. Dla naszych najmłodszych parafian sztab wolontariuszy przygotował niezliczoną ilość atrakcji, jak choćby grę w podchody czy konkurs talentów „Mam talent„. W tak radosnej atmosferze wakacyjne dni mijają błyskawicznie.

Nie nudziło się także najmłodszym parafianom na obozie rekolekcyjno - wypoczynkowym w Augustowie. W pierwszej połowie lipca przebywało tam niemal pięćdziesiąt osób. „Wakacje z Panem Bogiem” w Augustowie już po raz dziesiąty zorganizował ks. Radosław Kubeł wspierany przez wychowawców i animatorów. W centrum wyjazdu była codzienna Eucharystia i program ewangelizacyjny prowadzony przez kleryków Karola Karwowskiego i Bartosza Brzostowskiego. Oprócz strawy duchowej dzieci miały okazję wziąć udział w kursie pierwszej pomocy prowadzonym przez ratowników medycznych z Grupy Ratowniczej oraz w ciekawych zajęciach ze sztuki i muzyki, które animowały panie nauczycielki. Aż trzykrotnie wyruszały także na wycieczki poza Augustów: statkiem, autokarem a nawet na pieszą pielgrzymkę do sanktuarium maryjnego w Studziennicznej. Dużym przeżyciem było tourne po północnej Polsce połączone z wizytą na trójstyku granic w Wisztyńcu i zwiedzaniem najwyższych polskich mostów w Stańczykach, a także wizytą w Ogrodzie Bajek w Kaletniku koło Sejn. W ostatnią niedzielę pobytu uczestnicy udali się na wycieczkę do Suwałki i na Wigry.

źródło: krzyz.lomza.pl

Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl
Foto: fot. krzyz.lomza.pl

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę