Przejdź do treści Przejdź do menu
wtorek, 20 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zatankował i uciekł... pieszo

Nietypowe zgłoszenie otrzymali policjanci w środę w nocy. Ze stacji paliw w Kisielnicy na pieszo uciekł kierowca, który zatankował fiat uno na prawie 210 złotych i nie chciał zapłacić. Wysłany na miejsce patrol uciekiniera zauważył w pobliżu stacji i szybko go ujął. Okazało się, że to 19–letni mieszkaniec Marek z bardzo bujną przeszłością kryminalną. Nim dojechał do Kisielnicy paliwo ukradł pod Augustowem, a w domu czekał na niego „bilet” do Zakładu Karnego za wcześniej popełnione przestępstwa kradzieży paliwa.

Jak przekazuje Urszula Brulińska z KMP w Łomży w środę po 22.30 dyżurny Policji w Łomży został poinformowany o kradzieży na stacji paliw w Kisielnicy. Ze zgłoszenia wynikało, że kierowca samochodu fiat uno zatankował samochód, na prawie 210 złotych i nie chciał za nie zapłacić. Na stwierdzenie obsługi stacji, że sprawą zajmie się policja młody mężczyzna zaczął uciekać zostawiając swoje auto. Wysłany na miejsce patrol uciekiniera zauważył w pobliżu stacji i szybko go ujął. W trakcie wykonywania czynności z zatrzymanym okazało się, że 19-latek wcześniej dokonał też kradzieży 90 litrów oleju napędowego na terenie powiatu augustowskiego. W drodze do Łomży część udało mu się już sprzedać. 
Mundurowi ustalili też, że mężczyzna poruszał się autem bez wymaganych uprawnień i aktualnego przeglądu technicznego, a tablice rejestracyjne zamontowane w jego aucie były nie kompletne i najprawdopodobniej pochodziły z kradzieży.
Okazało się także, że młody mieszkaniec Marek w przeszłości był już karany m.in. za kradzieże paliwa. Mało tego policjantom z Łomży przyznał się, że w domu czeka na niego „bilet” do Zakładu Karnego za wcześniej popełnione przestępstwa. 
Młodzieniec noc spędził w policyjnym areszcie. Wczoraj usłyszał trzy zarzuty dotyczące popełnionych wykroczeń. Sprawą 19–latka zajmie się sąd.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę