Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 13 kwietnia 2024 napisz DONOS@

30-latek utonął podczas kąpieli w stawie.

Do wypadku doszło w piątek po południu w stawie w miejscowości Bryki w powiecie wysokomazowieckim. 30-letni mężczyzna przyszedł na staw ze swoim ojcem. W trakcie kąpieli 64-letni ojciec zauważył, że jego syn zniknął pod taflą wody. Próbował sam go odnaleźć lecz bezskutecznie.

Gdy ratownicy wyciągnęli z wody topielca niestety 30-latka już nie udało się uratować. Przybyły na miejsce lekarz stwierdził zgon mężczyzny. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego tragicznego zdarzenia ustalają wysokomazowieccy policjanci.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę