Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Tydzień bez ciepłej wody

Znany jest już termin kiedy w mieszkaniach Łomży nie będzie ciepłej wody. Wyłączenie pracy ciepłowni miejskiej ma nastąpić w okresie od 28 lipca 2 sierpnia. Spowodowane jest to remontem komina ciepłowni w jego najwyższym miejscu, czyli na wysokości 150 metrów nad ziemią.

fot. MPEC Łomża
fot. MPEC Łomża
fot. MPEC Łomża
fot. MPEC Łomża

O konieczności wygaszenia na kilka dni w wakacje pieców w ciepłowni miejskiej informowano już kilka miesięcy temu. Ma to związek z remontem komina. Naprawiona i przebudowana musi być tzw. zwężka na samym czubku mierzącego 150 metrów wysokości komina. Na czas remontu trzeba wyłączyć ciepłownię, a to oznacza całkowite tygodniowe wstrzymanie dostawy ciepłej wody w Łomży. Teraz MPEC podał dokładny termin prac. Wygaszenie nastąpi w okresie od  od 28 lipca 2 sierpnia (poniedziałek – sobota). W tym czasie do mieszkań i wszystkich innych obiektów w Łomży zasilanych w energię cieplną z miejskiej sieci ciepłowniczej nie będzie płynęła ciepła woda użytkowa. Za wynikające z tego tytułu niedogodności MPEC Łomża przeprasza, ale podkreśla też, że wykonane w okresie letnim przeglądy techniczne zwiększają niezawodność dostarczania ciepła w sezonie grzewczym.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę