Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 25 lutego 2021 napisz DONOS@

Rekord w Szepietowie

Główne zdjęcie
fot. ODR Szepietowo

To absolutny rekord w historii szepietowskich imprez. Około 150 tysięcy osób odwiedziło w sobotę i niedzielę Podlaski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Szepietowie, gdzie odbywały się VII Ogólnopolska Wystawa Bydła Hodowlanego i XXI Regionalna Wystawa Zwierząt Hodowlanych i Dni z Doradztwem Rolniczym. Przyjechało na nią około 200 hodowców z całej Polski, którzy zaprezentowali prawie 800 sztuk zwierząt. Za nimi do Szepietowa zjechali nie tylko rolnicy i hodowcy z północno-wschodniej Polski ale także przedstawiciele instytucji i firmy działające w rolnictwie i jego otoczeniu, oraz działacze polityczni z ministrem rolnictwa markiem Sawickim na czele.

Na przestrzeni lat wystawy w Szepietowie zawsze wyróżniały się imponującą frekwencją, rekordową liczbą wystawców, atrakcyjnością wykładów i wspaniałą atmosferą. Jak relacjonują organizatorzy targów do Szepietowa przyjechali producenci maszyn rolniczych, wyposażenia budynków inwentarskich, urządzeń udojowych oraz firmy paszowe, nawozowe, finansowe i doradcze oraz instytucje obsługujące rolnictwo. W sumie na powierzchni ponad 10 hektarów swoją ofertę prezentowało ponad 350 wystawców.

210204100642.gif

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę