Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 10 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Inaczej na Przykoszarowej

Główne zdjęcie
fot. UM Łomża

Jutro (w środę 25 czerwca) wykonawca przebudowy ulicy Przykoszarowej planuje wprowadzenie kolejnego etapu tymczasowej organizacji ruchu – poinformował ratusz. Przywrócony ma zostać ruch na zamkniętych dotychczas odcinkach od Al. Legionów do ul. Handlowej i od ul. Zawadzkiej do ul. Niemcewicza, ale drogowcy zajmą odcinek od skrzyżowania z ul. Niemcewicza do skrzyżowania z ul. Handlową. - Roboty będą prowadzone przy połówkowym zamknięciu jezdni, zaś ruch, sterowany sygnalizacją świetlną, będzie odbywał się wahadłowo – przekazuje Łukasz Czech.

W związku z prowadzonymi pracami nie będzie można wyjechać z ulicy Handlowej w ul. Przykoszarową, ale pozostawiona zostanie możliwość wjazdu w tą ulicę. Natomiast całkowicie dla ruchu zamknięte zostaną skrzyżowania ul. Przykoszarowej z ulicami Śniadeckiego i Raganowicza. Taka sytuacja będzie przez około 5 tygodni. Zakończenie wszystkich robót na Przykoszarowej przewidziane jest w drugiej połowie października. 

Remont ulicy Przykoszarowej na zlecenie miasta prowadzi MAKBUD oddział UNIBEP S.A. w Łomży. Inwestycja kosztuje ponad 4,6 mln zł i jest współfinansowana ze środków unijnych.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę