Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 09 grudnia 2023 napisz DONOS@

Niemal otarł się o... tragedię

Policyjna kamera zarejestrowała jak pędzący „61” kierowca punto wyprzedzał „na trzeciego”. Piratem drogowym okazał się 48-letni mieszkaniec województwa łódzkiego. W związku z niebezpieczną jazdą i popełnionymi wykroczeniami policjanci zatrzymali mężczyźnie prawo jazdy, które wczoraj trafiło do sądu zajmującego się jego zachowaniem na drodze. Grozi mu grzywna nawet do 5 tysięcy złotych oraz zakaz prowadzenia pojazdów.

Jak przekazuje oficer prasowy KPP w Kolnie zdarzenia rozgrywało się środę po południu. Funkcjonariusze kolneńskiej drogówki patrolując krajową 61 zauważyli niebezpiecznie jadącego fiata. Mężczyzna w punto, lekceważąc znaki drogowe, wyprzedzał inne pojazdy „na trzeciego”. 
- Swoim zachowaniem kierowca zmuszał innych uczestników ruchu jadących z przeciwka do hamowania, aby uniknąć zderzenia – podają policjanci.
Policyjny videorejestrator nagrał zdarzenia, a zsynchronizowany z nim fotoradar zmierzył prędkość. Punto jechało 140 km/h w miejscu, gdzie maksymalnie można jechać 90km/h.

Niemal otarł się o... tragedię

źródło: KWP Białystok


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę