Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 11 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Groźnie wyglądająca kolizja

Główne zdjęcie
Fot. Vasco

Jeden samochód dachował drugi został tylko lekko otarty w zdarzeniu do jakiego doszło w okolicach Chojn na drodze krajowej nr 61 Łomża - Ostrołęka. I choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, policjanci zakwalifikowali je tylko jako kolizję drogową, bo - na szczęście - nikomu z podróżujących samochodami nic się nie stało.

Fot. Vasco
Fot. Vasco

Do kolizji doszło około 13.40. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że jadący od strony Łomży ford fokus usiłował wyprzedzić inny samochód. W trakcie wykonywania manewru, gdy kierowca forda zorientował się, że grozi mu czołowe zderzenie z jadącym w przeciwnym kierunku mitsubishi zjechał na pobocze, wpadł do rowu i przekoziołkował. Na szczęście choć całe zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, nikomu nic się nie stało. 
Policjanci apelują do kierowców o ostrożną jazdę. Okazuje się, że wielu „wykorzystując” ładną pogodę i dobre warunki jazdy daje się ponieść i... nadmiernie przyspiesza.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę