Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Kolejna ofiara wody

Główne zdjęcie
fot. KWP Białystok

Lato jeszcze się nie zaczęło, a już dochodzą pierwsze informacje o topielcach. Wczoraj 32-letni mężczyzna poszedł się kąpać w zalewie na rzece Brok w Czyżewie, ale sam nie wynurzył się już spod powierzchni wody. Mimo wręcz błyskawicznej reakcji widzących zdarzenie ludzi i wyciągnięcia go na brzeg oraz szybko udzielonej pomocy przedmedycznej, a później także wysiłków reanimujących go lekarzy pogotowia i z wysokomazowieckiego szpitala mężczyzna po kilku godzinach zmarł.

Szczegółowe okoliczności zdarzenia ustalają teraz policjanci. Jak przekazuje  oficer prasowy wysokomazowieckiej policji sprawdzają m.in. czy mężczyzna wchodząc do wody był pod wpływem alkoholu. To właśnie on jest przyczyną największej liczby utonięć. Powoduje on zaburzenia zmysłu, równowagi i orientacji!

32-latek to już czwarta ofiara wody od połowy maja w województwie podlaskim.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę