Przejdź do treści Przejdź do menu
niedziela, 28 lutego 2021 napisz DONOS@

Zamknięte ulice w sobotę

W sobotę kierowców w Łomży czekają spore utrudnienia w ruchu. Do tradycyjnych już związanych z przebudowami ulic Sikorskiego, Przykoszarowej czy Browarnej dojdą jeszcze „krótkotrwałe” związane z imprezami. Najpierw kierowcy będą musieli ustąpić pierwszeństwa biegaczom, którzy sprzed Klasztoru Ojców Kapucynów pobiegną aż do PWSiIP, a później ludziom kultury z całego województwa paradującym z Placu Niepodległości na muszlę przy ul. Zjazd.

Jak przekazał Łukasz Czech z ratusza w związku z biegiem ulicznym „Jubilaci za Pan brat”, organizowanym z okazji 10-lecia Państwowej Wyższej Szkoły Informatyki i Przedsiębiorczości w Łomży oraz 250-lecia OO. Kapucynów w Łomży, pomiędzy godzinami 11:00 - 12:30, częściowo wyłączone z ruchu zostaną następujące ulice: Krzywe Koło, Kaznodziejska, Rządowa, Stary Rynek, Giełczyńska, Zawadzka, Przykoszarowa, Pileckiego, Akademicka. Ruch drogowy będzie kierowany przez funkcjonariuszy Policji, inspektorów Straży Miejskiej w Łomży oraz uczniów ZST w Łomży. 

Gdy tylko biegacze dotrą na miejsce rozpoczną się utrudnienia związane z Paradą Województwa Podlaskiego. Ratusz podaje, że w godz. 12:30-15:00, zostaną zamknięte dla ruchu pojazdów następujące ulice: Giełczyńska, Dworna, Krótka, Długa, Stary Rynek, Rządowa, Krzywe Koło, Kapucyńska. Ponadto tego dnia od godzin porannych zamknięty zostanie parking na Placu Niepodległości, ponieważ w tym miejscu odbędzie się zbiórka uczestników Parady. W związku z odbywającymi się od godz. 15:00 koncertami na tzw. muszli koncertowej, należy się również liczyć z utrudnieniami w ruchu na ulicy Rybaki.

200829104429.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę