Przejdź do treści Przejdź do menu
piątek, 16 kwietnia 2021 napisz DONOS@

Zaginieni z Narwi

Główne zdjęcie
Przeszukiwanie Narwi

Wyłowione z Narwi w okolicach Czarnocina w sobotę rano ciało to 41-letni mieszkaniec Łomży. Zaginięcie mężczyzny dwa dni wcześniej zgłosiła rodzina, która wczoraj dokonała identyfikacji. - Przeprowadzona sekcja zwłok wskazała, że śmierć nastąpiła w wyniku klasycznego utonięcia – mówi Dariusz Błażejczyk, szef Prokuratury Rejonowej w Łomży.

Teraz śledczy muszą ustalić w jaki sposób mężczyzna znalazł się w wodzie. Jednym z możliwych scenariuszy jest nieszczęśliwy wypadek, ale śledczy muszą rozważyć także możliwość targnięcia na na własne życie. 
Wczoraj informowaliśmy o niestety tragicznym finale zdarzenia z połowy grudnia, gdy do rzeki z Mostu na Narwi pomiędzy Łomża a Piątnicą rzucił się 27-latek. Jego ciało wyłowiono kilka miesięcy później pod Nowogrodem, i dopiero badania DNA doprowadziły do identyfikacji mężczyzny. 
Z policyjnych danych wynika, że liczba samobójców w Polsce szybko rośnie od kilku lat. W 2011 zabiło się 3839 osób, w 2012 roku 4177, a w 2013 r. aż 6097. Policjanci podają, że w tym roku w Łomży jako samobójstwa zakwalifikowano dotychczas 8 zgonów.

210407125521.jpg

 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę