Przejdź do treści Przejdź do menu
czwartek, 24 czerwca 2021 napisz DONOS@

Znowu zagrzmi i popada

IMGW-PIB Centralne Biuro Prognoz Meteorologicznych Zespół w Białymstoku ostrzega przed kolejnymi burzami. Dyżurny synoptyk Magdalena Pękala przewiduje, że lokalnie może spaść nawet do 35 litrów wody na metr kwadratowy, a wiatr w porywach osiągnie nawet 70 km/h.

Ostrzeżenie dotyczy obszaru całego województwa podlaskiego i jest ważne od godz. 12:00 do godz. 24:00. W tym czasie prognozuje się wystąpienie burz, podczas których opady deszczu wyniosą od 10 mm do 25 mm, lokalnie do 35 mm, wiatr w porywach do 70 km/h. Miejscami opady gradu.
Dyżurny synoptyk prawdopodobieństwo wystąpienia takich burz określa na 90%.


 
 
4lomza.pl Regionalny Portal Copyright © Speed s.c. 2005r - 4too v.1.0

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę