Przejdź do treści Przejdź do menu
sobota, 25 maja 2024 napisz DONOS@

Kudrycka i Karski do PE

Profesorowie Barbara Kudrycka z PO i Karol Karski z PiS będą nowymi europosłami wybranymi w okręgu obejmującym województwa podlaskie i warmińsko-mazurskie – wynika z sondażowych danych exit poll IPSOS dla TVN24. W skali kraju wybory wygrać miało PO, które jednym punktem procentowym 32,8 do 31,8 pokonało PiS. W województwie podlaskim niekwestionowanym zwycięzcą ma być parta Jarosława Kaczyńskiego, która uzyskała ponda dwukrotnie większe poparcie od partii Donalda Tuska.

Według prezentowanych sondażowych danych na PiS w województwie podlaskim miało głosować 43,7% wyborców, a PO uzyskało tylko 20,8% poparcia. Na trzecim miejscu jest u nas PSL – 10,7% głosów, a czwarte SLD -8,4%. Nowa Prawica Janusza Korwin-Mikke ma mieć 6% głosów. 
Według sondażu frekwencja w całym województwie wyniosła 19,2%.


 
 

W celu świadczenia przez nas usług oraz ulepszania i analizy ich, posiłkujemy się usługami i narzędziami innych podmiotów. Realizują one określone przez nas cele, przy czym, w pewnych przypadkach, mogą także przy pomocy danych uzyskanych w naszych Serwisach realizować swoje własne cele i cele ich podmiotów współpracujących.

W szczególności współpracujemy z partnerami w zakresie:
  1. Analityki ruchu na naszych serwisach
  2. Analityki w celach reklamowych i dopasowania treści
  3. Personalizowania reklam
  4. Korzystania z wtyczek społecznościowych

Zgoda oznacza, że n/w podmioty mogą używać Twoich danych osobowych, w postaci udostępnionej przez Ciebie historii przeglądania stron i aplikacji internetowych w celach marketingowych dla dostosowania reklam oraz umieszczenia znaczników internetowych (cookies).

W ustawieniach swojej przeglądarki możesz ograniczyć lub wyłączyć obsługę plików Cookies.

Lista Zaufanych Partnerów

Wyrażam zgodę